DO KAWY #161 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #161 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Tym, którzy wolą krótkie formy polecamy Mapę Anny Marka Šindelki. Jest to zbiór odrębnych tekstów, które łączy wspólny motyw przewodni – a są to relacje międzyludzkie, na których autor lubi skupiać swoją uwagę. W książce znajdziemy dziesięć opowieści o związkach damsko-męskich ludzi zagubionych i próbujących odnaleźć drogę do siebie.
Książka dostępna jest np. TUTAJ.

do kawy książka GREEN CANOEźródło: Wydawnictwo Afera

#2 Muzyka

Sosnowski powrócił z nowym albumem o jakże wdzięcznej nazwie – Tylko się nie denerwuj. Tym razem, jak sam określił, opowiada swoją muzyką przede wszystkim o miłości, a za inspirację do przekazania swojej wizji posłużyły mu brzmienia z lat 70. Gorąco polecamy!
Płytę znajdziecie np. TUTAJ.

do kawy muzyka GREEN CANOEźródło: Empik

#3 Teatr/Kino

Tydzień Kina Hiszpańskiego w tym roku świętuje już 20. edycję. Program wydarzenia w największych miastach w Polsce zapowiada się naprawdę ciekawie. Pokazy filmowe zaplanowały były już na 18 marca, lecz z powodu zamknięcia wszystkich kin zostały one przesunięte. Jednak TKH powróci, dlatego zachęcamy Was do śledzenia aktualności TUTAJ.

kino hiszpańskie GREEN CANOEźródło: Tydzień Kina Hiszpańskiego

#4 Miejsce z klimatem

Kocie kawiarnie robią się w Polsce coraz bardziej popularne, a pionierem wśród nich jest Kociarnia znajdująca się w Krakowie. Gospodarzami są w niej koty, które zapraszają na małą przekąskę, wspólny wypoczynek i zabawę. Można rzec, że to raj dla każdego kociarza:) Więcej na temat kawiarni dowiecie się TUTAJ.

miejsce z klimatem kocia kawiarnia GREEN CANOEźródło: Facebook/Kocia Kawiarnia Kociarnia

#5 Miejsce w sieci

Pani Swojego Czasu to strona stworzona przez Olę, która pragnie uczyć kobiety, że potrafią zawalczyć same o własny sukces. Tym z Was, które myślą o założeniu biznesu polecamy sprawdzić podcast PSC „OD KUCHNI”, który może okazać się bardzo przydatny. Pierwszy odcinek znajdziecie TUTAJ.

do kawy podcast GREEN CANOEźródło: Pani Swojego Czasu

#6 Wydarzenie

Targi Rzeczy Ładnych/Wiosna odbędą się już niedługo. Design, meble, ceramika, tekstylia i wiele innych. To wszystko czekać będzie na Was w Warszawie od 28 do 29 marca. Wszystkie szczegóły i aktualności dostępne są TUTAJ.

wydarzenie GREEN CANOEźródło: Facebook/Targi Rzeczy Ładnych

#7 Relaks

Kto ma ochotę na odrobinę tańca? Bar TUTU w Toruniu urządza imprezę Retroparty: Laughin’ in rhythm, podczas której zabrzmi muzyka swingowa XX w. Tańce zaplanowane są na 22 marca, jednak ze względu na odwoływane imprezy zachęcamy do obserwowania aktualności. Wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ.

taniec relaks GREEN CANOEźródło: Facebook/TUTU Jazz & Whiskey Club

Dziękuję za Twój komentarz.

1 komentarz

  • comment-avatar
    ada 13 marca 2020 (16:08)

    Kino hiszpanśkie uwielbiam ?. U mnie na blogu też moc inspiracji, zapraszam. :)

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.