DO KAWY #240 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #240 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

W tym tygodniu piątkowe DO KAWY rozpoczynamy książką  miłości.  Olga Kordys-Kozierowska stworzyła poradnik, który napisany jest bardzo lekko, zabawnie, pokazując zarówno stronę kobiecą, jak i męską w związku. „Miłość to czasownik. Jak być ze sobą czulej, bliżej, dłużej. I na większym luzie” to książka, która opowiada o tym,  że samo słowo miłość nie wystarczy. Miłość i związek to ruch, nieustanna praca i zaangażowanie. Pozycja warta przeczytania. Serdecznie polecamy:)

źródło:empik.com

#2 Muzyka

Dziś zapraszamy Was na retransmisję koncertu jednej z najbardziej utalentowanych polskich artystek. Hania Rani to wyjątkowa i utalentowana pianistka i wokalistka. Muzykę, którą wykonuje, można określić mianem modern classic. Już 10 kwietnia o godzinie 19:05 możecie usłyszeć jej koncert na antenie Radiowej Trójki oraz w mediach społecznościowych i na kanale YouTube stacji. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

źródło:jazzsoul.pl

 

#3 Teatr/ kino

Film „Marzec ’69” to nasza propozycja w tym tygodniu. Miłość młodych ludzi, która rozwija się na tle studenckich protestów przeciw władzy. Główni bohaterowie- Hania i Janek, pochodzą z dwóch, zupełnie odmiennych rodzin. W marcowym konflikcie ich rodziny stoją po przeciwnych stronach barykady. Łatwo można znaleźć tu odniesienie do Romea i Julii. Czy ich miłość przezwycięży trudny czas i niechęć rodzin? Zapraszamy do kin.

źródło:filmweb.pl

#4 Miejsce z klimatem

Co powiecie na plecionkarstwo? Pozwala się zrelaksować, wyciszyć, a także umożliwia bliższy kontakt z naturą:) Ma same plusy, dlatego znaleźliśmy dla Was miejsce, w którym cyklicznie odbywają się właśnie takie warsztaty. Manunatura to firma, która poza warsztatami także projektuje ogrody oraz zajmuje się tworzeniem niesamowitych przedmiotów z wikliny. Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę i sprawdźcie, kiedy odbywa się najbliższe szkolenie. Polecamy :)

źródło:manunatura.pl

 

#5 Miejsce w sieci

Czy miewasz problemy ze snem? Ten problem jest w dzisiejszym świecie coraz bardziej powszechny. Stres, przepracowanie i brak odreagowania skutkuje złej jakości snem. To z kolei wywołuje w nas lęk, frustracje, ponowny stres i… koło się zamyka. O tym, jak z niego wyjść oraz o najlepszych sposobach na sen opowie prof. Sylwia Fudalej z Poradni Zaburzeń Snu. Zapraszamy serdecznie w darmowym webinarze we wtorek, 12 kwietnia o 19:30. Link do wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

źródło: facebook/centrumterapiidialog

 

#6 Relaks

O jodze słyszeliśmy wszyscy. Duża część z nas także uczestniczy w zajęciach jogi. A co powiecie na jogę twarzy? Ma bardzo dużo zalet- odmładza, ujędrnia i dodaje blasku naszej twarzy, a możemy ją wykonywać zupełnie za darmo w zaciszu swoich domów. Efekty są podobno zdumiewające. Dacie się przekonać?:)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.