HOTEL HAFFNER **** Sopot - GREEN CANOE

HOTEL HAFFNER **** Sopot

098

Żeby jako hotel, zdobyć 4 gwiazdki, trzeba spełnić bardzo dużo wymogów, a jeszcze więcej zachodu kosztuje, by później je utrzymać. Pracownicy tego miejsca na pewno wiedzą o tym bardzo dobrze. Tak miłej, bezszelestnej i profesjonalnej obsługi można się spodziewać jedynie w tej klasy obiektach. Sam hotel, zadbany i z wyczuciem na detal. Miłym akcentem i od razu przeze mnie zauważonym były świeże kwiaty – poustawiane w każdym hotelowym zakątku. Niewątpliwym wyróżnikiem na tle trójmiejskich hoteli premium, jest dla Haffnera bardzo rozbudowana oferta dla dzieci. Zadbano, by nasze pociechy miały gdzie się bawić, a w wakacje i ferie dodatkowo przygotowywane są dla nich atrakcje i eventy. Dla zapracowanych rodziców, którzy chcą choć godzinkę pobyć sami  i odpocząć, bardzo fajna propozycja. Ale mnie zachwyciła zgoła inna oferta Hotelu Haffner – a mianowicie  – SPA:). Cudowne, relaksujące, w pełni profesjonalne. Z dużym basenem, z całą ofertą zabiegów gabinetowych, masaży i tym podobnym przyjemnościom. Te usługi również oceniam bardzo wysoko, a skorzystałam z większości oferowanych zabiegów.


karty-imienne

175

Jak się okazało Hotel Haffner słynie w trójmieście z rewelacyjnej cukierni ( tak, pieką swoje ciasta na miejscu i oferują również usługi cateringowe ). Zapewniono mnie, że do wypieków używa się tylko naturalnych składników, a receptury, zanim staną się częścią menu – są wielokroć sprawdzane i ulepszane. Haffnerowskie torty to małe dzieła sztuki – aż żal je kroić:) Bardzo przypadła nam również do gustu autorska propozycja szefa kuchni – Łukasza Szczepaniaka. Wyczuleni na jakość składników, od razu doceniliśmy ich sezonowość i niebanalne połączenia smaków. Co tu dużo mówić – było PYSZNIE:)


201308141231590_D2_0336

201308141217390_D2_0911

Ilekroć przychodzi mi przebywać w takiej klasy obiektach, wyłapuję zawsze te niuanse, które są dodatkowym bonusem dla gości – choćby cudne rowery, którymi można z hotelu pojechać sobie na sopocką plażę, wioząc w koszyku przygotowany specjalnie dla nas w hotelowej restauracji prowiant na romantyczny piknik:):) Brzmi całkiem miło, prawda? :) W tym hotelu znajdziecie więcej takim małych/dużych udogodnień dla gości.

Świetnie zaaranżowane pokoje, bardzo bogate śniadania, pyszne obiady i kameralna atmosfera, którą udało się utrzymać w tak dużym obiekcie czynią go w moich oczach wyjątkowym. Dość często podróżuję i wielu hotelach przyszło mi nocować, stąd zawsze docenię cechy, które czynią konkretne miejsce przyjaznym czy wyróżniającym się na tle konkurencji. Hotel Haffner zdecydowanie do nich należy.


201308141213210_D2_0218

REKOMENDUJEMY Wam sopocki Hotel Haffner, w pełni przekonani o tym, że zasługuje nie tylko na naszą rekomendację, ale na więcej niż 4 gwiazdki.
Dziękujemy całej obsłudze i na pewno do zobaczenia!

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.