LETNIA ALTANA. Pomysły na aranżacje. - GREEN CANOE

LETNIA ALTANA. Pomysły na aranżacje.

Letnia altana dla wielu z nas stanowi centralny punkt życia rodziny. To tu właśnie spożywamy posiłki, tu wieczorami biesiadujemy , lub zaszywamy się z ulubioną książką. Jak sprawić, by nasze miejsce na odpoczynek było wyjątkowe i przytulne? Gdzie szukać inspiracji?  Na pewno wokół siebie – przyroda jest niewyczerpanym źródłem pomysłów i inspiracji. Nasza letnia altana, w zależności od tego w jakiej kolorystyce i charakterze ją zaaranżujemy, może stać się azylem i uprzyjemnić nam wakacyjny czas. Spójrzcie proszę, jak zrobiły to 2 Kasie.

w tym wydaniu magazynu Green Canoe Style

znajdziecie 3 propozycje i podpowiedzi jak można szybko zmienić przestrzeń do letniego odpoczynku. Dziś migawkowo – letnie altany z powyższego wydania magazynu w 3 odsłonach.:

A. BIAŁO BŁĘKITNA

letnia altana/niebieski

2. RUSTYKALNA

DSC_9295

3. WTOPIONA W OGRÓD

alatana green canoe

Udało nam się wzbudzić Waszą ciekawość?:) Zapraszamy po więcej do magazynu!:) Od strony 98 czekają na Was nasze 3 propozycje w pełnej odsłonie. Na dziś, żegnamy się już życząc cudownej pogody do odpoczynku i dużo twórczej energii – niech  Wasze letnie altany lub letnie balkony/tarasy zmienią się w fabryki dobrego nastroju! :)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.