DO KAWY #29 – kino, lektura, pasja. - GREEN CANOE

DO KAWY #29 – kino, lektura, pasja.

#1

Zaczynamy dziś od książki, która powinna zainteresować wszystkich kawoszy. Tym, którzy nie wyobrażają sobie bez niej życia polecamy pozycję Kawa. Instrukcja obsługi najpopularniejszego napoju na świecie Iki Graboń. Dowiecie dlaczego właściwie tak bardzo ją lubimy, jak znaleźć taką, która będzie dla nas najbardziej odpowiednia, przeczytamy o jej zaletach i w końcu dowiemy się, jakie są sposoby parzenia kawy. To zdecydowanie książka dla tych, którzy tak jak my uwielbiają małą czarną.

Kawa. Instrukcja obsługi najpopularniejszego napoju na świecieźródło: Wydawnictwo Otwarte

#2

Już dziś rozpoczyna się kolejna edycja Off Festival. Tym razem w Katowicach zagrają takie gwiazdy jak PJ Harvey, Feist, Swans i wiele innych. Dla fanów muzyki alternatywnej będzie to z pewnością niezapomniane wydarzenie. Wybieracie się?

off festival katowice line up

źródło: Facebook

#3

Pewnie większość z nas spotkało w życiu osobę, którą choćby intuicyjnie uznaliśmy za toksyczną. Na blogu Psycholog pisze przeczytacie o tym, jakie cechy posiada taki człowiek. Czym wyróżniają się ludzie, którzy swoim zachowaniem wywierają negatywny wpływ na nasze życie? Przeczytacie o nich na stronie Moniki.

źródło: Psycholog pisze

#4

W Zara Home pojawiła się właśnie nowa, jesienno-zimowa kolekcja Second Nature. Co ją wyróżnia? Z jednej strony minimalizm i prostota, z drugiej strony jest jednak przytulnie i ciepło, czyli tak jak powinno być w chłodniejsze dni. Przeważają tu lekkie, delikatne wzory, a kolorystycznie beże, brązy i odcienie niebieskiego. Zobaczcie sami – TUTAJ.

zara home nowa kolekcjaźródło: Zara home

#5

Lato to świetny czas na kontakt z naturą. Nawet, jeśli mieszkamy w mieście sprzyjają temu wakacyjne czy weekendowe wyjazdy. Niezależnie od tego,  czy wybieramy się w podróż po kraju czy zagranicę wielu z nas ma ku temu okazję właśnie teraz. O tym, jakie zalety wynikają dla nas samych z obcowania z naturą przeczytacie na stronie magazynu Bang.

źródło: Magazyn Bang

#6

Znacie osoby, które w swoich domach mają zawsze nieskazitelny porządek? Zastanawiacie się jak one to robią? Na stronie magazynu F5 odkryjecie sekrety ludzi, w których domach nie znajdziecie bałaganu. Jak to zrobić? A może nie jest to jednak aż tak trudne? ;) Przeczytajcie TUTAJ.

źródło: F5

#7

A na koniec zapraszamy Was, jeśli jeszcze nie odwiedziliście naszego kanału na You Tube, do obejrzenia pierwszego z serii odcinka „Green Canoe na kawie u…”. Gościmy w nim w kolorowym mieszkaniu Uli, którą znacie z bloga Interior Design. To pierwsza z naszych wizyt w ciekawych i pięknych wnętrzach, których wkrótce zobaczycie więcej :)

Dziękuję za Twój komentarz.

1 komentarz

  • comment-avatar
    Monika 7 sierpnia 2017 (09:30)

    Dziękuję za przekazanie mojego artykułu dalej. Mam nadzieję, że okaże się ciekawy i pomocny.
    Pozdrawiam serdecznie :)

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.