Nowy odcinek na YouTube! :) Czy znasz najlepsze tkaniny do wnętrz? - GREEN CANOE

Nowy odcinek na YouTube! :) Czy znasz najlepsze tkaniny do wnętrz?

Bez zbędnego wprowadzania, klikamy tutaj:  „Najlepsze tkaniny do wnętrz.” Dla jednych tylko naturalne, dla drugich wręcz przeciwnie. Jedni mają ich w domu całkiem sporo, inni unikają. Jakie tkaniny mamy do dyspozycji? Dziś omawiam te najpopularniejsze stosowane we wnętrzach. A dla tych z Was, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem własnego mieszkania – obok na tablicach bardzo konkretna ściągawka, co z konkretnej tkaniny można uszyć i do czego ją stosować. ZAPRASZAM do oglądania:)

Dziękuję za Twój komentarz.

5 komentarzy

 • comment-avatar
  Ania 3 marca 2018 (14:21)

  Asiu :), dziękuję za odpowiedź – nie wiedziałam, że można zamówić gdzieś już taki gotowy pokrowiec. Warto znać dobre źródła :). Również pozdrawiam serdecznie :)

 • comment-avatar
  Kinga 18 lutego 2018 (13:05)

  Odcinek bardzo fajny, jestem stałą fanką Twojej twórczości :)

 • comment-avatar
  Qra Domowa 14 lutego 2018 (18:03)

  oglądam wszystko na bieżąco…z wielką przyjemnością:))

 • comment-avatar
  Anna 11 lutego 2018 (12:17)

  Pani Joanno,
  Właśnie przez ten odcinek trafiłam dziś po raz pierwszy na Pani stronę i jestem zachwycona jej estetyką!
  Mam pytanie odnośnie wspomnianych w odcinku pokrowców na kanapy Ektorp – również zastanawiam się nad taką białą kanapą i chciałabym zapytać o kilka rzeczy: czy są to oryginalne pokrowce IKEI, czy szyła je Pani sama z kupionego osobno materiału? Jak często musi Pani prać te pokrowce, żeby zachowały biel? I co z prasowaniem? Prasuje Pani ręcznie, czy może suszy w suszarce bębnowej?
  Gratuluję pięknej strony i z góry dziękuję za odpowiedzi :).

  • comment-avatar
   Green Canoe 11 lutego 2018 (14:13)

   Aniu, my tu mówimy sobie na TY, więc proszę mów mi po imieniu. Co do białego pokrowca. Oryginalny był ikeowy, ale gdy się dość szybko zniszczył, zamówiłam obecny na dekoria.pl. Mamy 3 na zmianę: biały, jasny szary, brązowy. Wszystkie uszyte z tkaniny Cotton Panama, który Ci bardzo polecam. Pierzemy je w pralkach – biały kolor z dodatkiem vanish’a, żeby była zawsze czysto biały:) Prasujemy ręcznie żelazkiem parowym. Pozdrowienia serdeczne!

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.