DO KAWY #131 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #131 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Chęć do eksploracji nieznanego płynie w naszych żyłach od zawsze. Wraz z postępem nauki rozwijamy nasze horyzonty daleko poza granice ziemskie. Jakie skarby i niespodzianki może kryć przed nami Kosmos? O tym właśnie przeczytamy w rozmowie Eweliny Zambrzyckiej z Grzegorzem Broną – byłym szefem Polskiej Agencji Kosmicznej. Książkę Człowiek. Istota kosmiczna znajdziemy np. TUTAJ.

książka do kawy GREEN CANOEźródło: Empik 

#2 Muzyka

Wszyscy, którzy znają zespół Of Monsters And Men są już zaznajomieni z delikatnymi brzmieniami artystów, balansującymi między delikatnym rockiem a folkiem. Mimo rosnącej popularności muzycy nie odeszli daleko od gatunku, a utwory nowej płyty Fever Dream potrafią jeszcze bardziej przenieść w bajkowy i magiczny świat niż dotychczasowe. Album można kupić np. TUTAJ.

muzyka do kawy GREEN CANOEźródło: Empik

#3 Teatr/Kino

Solanin Film Festiwal zaprasza miłośników kina niezależnego na pięć dni wspólnego dzielenia pasji. 11. edycja odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia w Nowej Soli, a w trakcie jej trwania możemy liczyć przede wszystkim na wspaniałe pokazy filmowe produkcji polskich, europejskich i światowych. Więcej informacji na temat programu wydarzenia znajdziemy TUTAJ.

film festiwal GREEN CANOEźródło: Solanin Film Festiwal

#4 Miejsce z klimatem

NANAN to kawiarnia we Wrocławiu, której nie możemy pominąć. Serwują tam niezwykle pięknie wyglądające i pyszne słodkości, od których nie sposób oderwać wzrok. Przyjemności delektowania się smakołykami dodaje także klimat wnętrza, który idealnie współgra z menu kawiarni. Sprawdźcie sami TUTAJ.

kawirania do kawy GREEN CANOEźródło: Facebook/Cukiernia NANAN

#5 Miejsce w sieci

Doskonale wiecie, że na GREEN CANOE chętnie promujemy polskie produkty dobrej jakości. Jeśli chcecie wiedzieć, gdzie znajdziecie najlepsze rzeczy tworzone w naszym kraju, to odsyłamy Was na stronę Kupuję Polskie Produkty. Ostatni wpis na stronie dotyczy polskich producentów mebli. Znajdziecie go TUTAJ.

miejsce w sieci do kawy GREEN CANOEźródło: Kupuję Polskie Produkty

#6 Wydarzenie

Od 15 do 18 sierpnia potrwa 8. edycja festiwalu Literacki Sopot. Co roku organizatorzy wybierają jedno państwo, którego literatura będzie głównym motywem przewodnim edycji. W tegoroczne wakacje królować będzie kultura Wielkiej Brytanii. Jeśli macie ochotę zapoznać się z festiwalem, to odsyłamy Was TUTAJ.

wydarzenie GREEN CANOEźródło: Facebook/Literacki Sopot

#7 Relaks

Joga to jeden z najlepszych sposobów na relaks, w związku z czym mamy świetną wiadomość dla tych z Was, którzy chcą odetchnąć. Od 18 do 25 sierpnia w Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort w Wierchomli Małej urządzany jest Joga Festiwal. W ciągu siedmiu dni uczestnicy będą mieli okazję ćwiczyć i odpoczywać pod okiem specjalistów. Dodatkowo czekają również ciekawe warsztaty oraz wykłady. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

relaks joga GREEN CANOEźródło: Joga Festiwal

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.