DO KAWY #148 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #148 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Ilustracje Charliego Mackesy’ego zostały zamknięte w książce stworzonej nie tylko dla dzieci. Chłopiec, kret, lis i koń opowiada historię poruszającą i wzruszającą, pełną odwagi i przyjaźni, która trafi do odbiorcy w  każdym wieku. Być może ta opowieść oraz przepiękne ilustracje artysty zainspirują również i Was. Książkę można znaleźć np. TUTAJ.

książka do kawy GREEN CANOEźródło: Empik

#2 Muzyka

Wspominaliśmy w DO KAWY o jego koncertach, ale płyty nie mieliśmy jeszcze okazji zarekomendować. The Hand Luggage Studio – reedycja to odświeżona wersja płyty Sosnowskiego, której zawartość wzbogacona została o singiel „Deszcz”. Jeśli lubujecie się w brzmieniach bluesowych, rockowych i country, to jest to pozycja idealna dla Was. Może na prezent pod choinkę? Płytę znajdziecie np. TUTAJ.

muzyka do kawy GREEN CANOEźródło: Empik

#3 Teatr/Kino

OCH-TEATR w Warszawie zaprasza od stycznia na spektakl pt. Stowarzyszenie Umarłych Poetów. Teatralna adaptacja poruszającego serca filmu Petera Weira reżyserii Piotra Ratajczaka spotkało się na początku roku z ogromnym zachwytem, dlatego nie ma co zwlekać. Bilety na spektakl dostępne są TUTAJ.

och-teatr GREEN CANOEźródło: OCH-TEATR

#4 Miejsce z klimatem

Choć nazwa kawiarni TŁOK w Gdyni brzmi nieprzystępnie, to jej atmosfera zdecydowanie sprzyja relaksacji i miłemu wypoczynkowi. Wnętrze jest minimalistyczne i świetnie oddaje swobodny charakter tego miejsca. Zamówimy w nim alternatywnie parzoną kawę oraz pyszne ciasta – połączenie wprost idealne. Więcej na temat kawiarni dowiecie się TUTAJ.

tłok do kawy GREEN CANOEźródło: Facebook/TŁOK Kawiarnia

#5 Miejsce w sieci

Rozpoczął się grudzień, dlatego postanowiliśmy znaleźć dla Was inspirację w sam raz na okres przedświąteczny. I udało się! Na stronie magazynu KUKBUK pojawiły się wspaniałe pomysły na kalendarze adwentowe – niezwykłe i oryginalne. Jeśli chcecie udekorować w ten sposób dom na święta, to odsyłamy Was TUTAJ.

kukbuk kalendarz adwentowy GREEN CANOEźródło: KUKBUK

#6 Wydarzenie

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na spędzenie nocy sylwestrowej, to zajrzyjcie na stronę Cinema Hotel w Łodzi, który ponownie urządza Filmowy Sylwester. Zabawa do rana z noclegiem dla dwóch osób i seansami filmowymi to nie lada rozrywka rozpoczynająca kolejny rok. Więcej szczegółów dostępnych jest TUTAJ.

sylwester cinema hotel GREEN CANOEźródło: Cinema Hotel

#7 Relaks

16 i 17 grudnia odbędą się w Warszawie Targi designu WZORY. Przez dwa dni będziemy mogli obejrzeć i zakupić dekoracje do domów oraz wyjątkowe prezenty na święta oferowane przez ponad 200 wystawców m.in. ceramiki, tekstyliów, plakatów i mebli. Przewidziane są także dodatkowe atrakcje towarzyszące – dla dorosłych i dla dzieci. Więcej przeczytacie o nich TUTAJ.

targi designu WZORY GREEN CANOEźródło: Targi designy WZORY

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.