DO KAWY #53 – kino, lektura, pasja. - GREEN CANOE

DO KAWY #53 – kino, lektura, pasja.

#1

Lab Girl. Opowieść o kobiecie naukowcu, drzewach i miłości Hope Jahren to pamiętnik osoby, która już dzieciństwie zafascynowała się światem roślin. Dzięki pasji do nauki dziś autorka książki prowadzi trzy laboratoria i należy do grona wybitnych naukowców. Książka napisana jest bardzo przystępnym językiem i ciekawie, dzięki czemu z pewnością się wciągniecie. Przeczytacie w niej o tym, jak wygląda życie kobiety-naukowca, dowiecie się, jak bywa trudne, pełne rozczarowań i smutków, a przy tym jednak fascynujące i ekscytujące.

lab girl recenzjaźródło: Empik

#2

Jeśli macie przed sobą remont kuchni to koniecznie zajrzycie na bloga Sisters About, na którym znajdziecie cenne wskazówki odnośnie projektu tego właśnie pomieszczenia. Ewelina i Marcelina podpowiadają, na co należy zwrócić uwagę, czego nie przeoczyć i jak zaplanować nasze wnętrze w taki sposób, aby było jednocześnie piękne i funkcjonalne.

źródło:Sisters About

#3

Jeśli nie nacieszyliście się wystarczająco pięknymi, zimowymi widokami to zajrzyjcie na stronę Złota proporcja, na której znajdziecie przecudowne zdjęcia śnieżnych gór. Wybierzcie się na zimowy spacer z autorami bloga i zobaczcie, co warto zobaczyć w Pieninach. Naprawdę warto bo widoki są niesamowite!

źródło:Złota proporcja

#4

A zostając przy zimie to nic tak nie poprawia nastroju jak pyszna herbata. A o tej porze roku koniecznie taka, która nas rozgrzeje i poprawi samopoczucie. Przepis na pyszny napój znajdziecie na blogu Olgi – Waniliowa Chmurka. Gorąco polecamy!

źródło: Waniliowa Chmurka

#5

Na blogu Ronja.pl znajdziecie bardzo ciekawy i ważny artykuł na temat wychowania dzieci. Renia porusza kwestię poczucia wartości naszych pociech, robiąc to jednocześnie w sposób bardzo rzetelny i naukowy. Zobaczcie, czym się różni samoocena i poczucie własnej wartości, czy nagrody pomagają, czy szkodzą, oraz jak wspierać zdrowe podejście do samego siebie. Przeczytajcie sami na blogu Ronja.pl.

źródło: Ronja.pl

#6

Jeśli zaglądając czasem na Instagram myślicie, że wszystko i wszyscy są tam tak piękni, a Wy wcale się tak nie czujecie, to koniecznie zajrzyjcie na bloga Miss Ferreira. Wpis Sary sprawi, ze Wasze kompleksy od razu pójdą w zapomnienie :) Nie wierzycie? Zajrzyjcie TUTAJ.

źródło: Miss Ferreira

#7

Dla wszystkich przedsiębiorczych osób (lub też osób, które chciałyby takie być ;)) mamy coś ciekawego. Na blogu Gosi Zimniak znajdziecie bardzo przydatne infografiki na ten temat. W świetny, prosty i przejrzysty sposób pokazują nam, o czym pamiętać prowadząc własny biznes, jak mądrze zarządzać swoim czasem lub też budować swoje relacje z klientem.

 

źródło: Gosia Zimniak

Dziękuję za Twój komentarz.

2 komentarze

  • comment-avatar
    Sisters About 3 lutego 2018 (22:51)

    Dziękujemy za polecenie naszego wpisu. Ściskamy Joasiu :)

  • comment-avatar
    aldia.arcadia 2 lutego 2018 (15:02)

    Ksiązka zapowiada się ciekawie ;) Sisters oczywiście znam i bardzo lubię :) Miłego popołudnia!

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.