DO KAWY #188 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #188 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Przyznajcie się- ile razy zdarzyło się Wam martwić na zapas? Albo chcieliście się zrelaksować, ale negatywne myśli kłębią się w głowie? Jeżeli znacie ten problem, to polecamy Wam książkę dr Franka Tallisa „Jak przestać się martwić?”. Zmartwienia są czymś naturalnym w naszym życiu, jednak do momentu, dopóki nie zaczynają w nim  dominować. Z książki dowiecie się jak  radzić sobie ze swoimi lękami, negatywnym myśleniem oraz czy martwienie się może mieć pozytywne strony. Serdecznie polecamy:)

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

Czy znacie zespół Pentatonix? Jeśli nie to koniecznie musicie nadrobić zaległości:) Pentatonix to amerykański zespół muzyczny a cappella, składający się z pięciorga wokalistów. Grupa zazwyczaj wykonuje covery znanych piosenek, ale ich nowatorskie podejście do muzyki zyskało fanów na całym świecie. Na najnowszej płycie pt. „The Lucky Ones” zaprezentowali swoją autorską muzykę. Posłuchajcie :)

źródło:empik.com

 

#3 Teatr/kino

Znakomity aktor, Krzysztof Kowalewski, wpisał się na stałe w polską kinematografię. Jego wspaniałe role mogliśmy podziwiać bardzo często. 10 października 2011 roku w Teatrze Współczesnym w Warszawie odbyło się spotkanie poświęcone Krzysztofowi Kowalewskiemu pt. „Role Krzysztofa Kowalewskiego”. Teraz, w ramach wspomnienia i hołdu zapraszamy na transmisję online z tego wydarzenia. Odbędzie się ona 20 marca (sobota) o godzinie 19:00. Link do wydarzenia znajdziecie tutaj.

źródło:wspolczesny.pl

#4 Miejsce z klimatem

Jeśli szukacie wyjątkowgo miejsca, gdzie można odpocząć, a jednocześnie wziąć udział w ciekawych warsztatach to podpowiadamy- Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Kot:) Miejsce to możecie znajeźć na Kaszubach w miejscowości Lipusz. Noclegi w wiejskim domu z lat 50. (pięknie odnowionym:) i bogata oferta warsztatów m.in. : ceramicznych, teatralnych, przyrodniczych. Koniecznie zarezerwujcie sobie czas i przyjeżdżajcie do Zielonego Kota:)

źródło:zielonykot.net

#5 Miejsce w sieci

Kolejny raz zamknięte zostały kina, teatry czy muzea. Mimo iż nic nie zastąpi zwiedzania osobiście, to warto korzystać z dobrodziejstw technologicznych i wybrać się online. Dzięki stronie e-muzeum.eu  możemy przenieść się do dowolnego muzeum w Polsce. Zachęcamy Was- zwłaszcza w chłodne dni:)

źródło:e-muzeum.eu

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.