DO KAWY #124 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #124 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Nowa powieść szpiegowska Vincenta V. Severskiego dopiero trafiła do sprzedaży, a już skrada serca wiernych czytelników pisarza. Odwet to druga książka z serii Zamęt. Jeśli nie czytaliśmy pierwszej, to spokojnie możemy się jednak zapoznać nowym dziełem autora. Tytuł przypadnie do gustu szczególnie wielbicielom kryminałów z solidną dozą politycznych intryg. Książkę znajdziecie np. TUTAJ.

do kawy książka GREEN CANOEźródło: Wydawnictwo Czarna Owca

#2 Muzyka

Kto nie słyszał do tej pory legendarnych dźwięków gitary Carlosa Santany, teraz ma świetną okazję, aby nadrobić zaległości. Muzyk powraca z nowym albumem Africa Speaks, który łączy w sobie elementy jazzu, latino oraz rocka. Do współpracy została zaproszona hiszpańska wokalistka Buika oraz znany producent Rick Rubin. Dzięki temu powstało 11 różnorodnych utworów, które ostatecznie znalazły się na płycie – do kawy w piątkowy poranek jak znalazł:) Zakupicie ją np. TUTAJ.

muzyka do kawy GREEN CANOEźródło: Empik

#3 Teatr/Kino

Pokazy filmowe nowo powstałego Baltic Independent Film Festival odbędą się już 29 i 30 czerwca na plaży Mechelinki na Kaszubach. Jego ideą jest promowanie twórczości niezależnych, młodych artystów, którzy zaprezentują swoje krótkometrażowe dzieła. Podczas dwóch dni wydarzenia oprócz prezentacji filmów, czekają na nas również panele dyskusyjne, warsztaty oraz wykłady. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

film do kawy GREEN CANOEźródło: Facebook/Baltic Independent Film Festival

#4 Miejsce z klimatem

Noriko Sushi Bar we Wrocławiu to jedno z miejsc w Polsce, w którym skosztujemy profesjonalnie przygotowanego sushi w kameralnej atmosferze. Posiłki podawane są w formie omakase, czyli kolacji degustacyjnej, którą szef kuchni własnoręcznie komponuje i przygotowuje na naszych oczach. Z tego względu liczba dostępnych miejsc ograniczona jest tylko do ośmiu. Rezerwacji można dokonać TUTAJ.

sushi GREEN CANOEźródło: Noriko Sushi

#5 Miejsce w sieci

Jessika, znana lepiej jako Jess z Buszując w Codzienności, to przykład osoby, która potrafi żyć w rytmie slow i jednocześnie wyciskać z każdego dnia najwięcej, jak się da. Zarówno na jej blogu, jak i kanale na YouTube znajdziecie materiały inspirujące do zmian wewnętrznych – począwszy od tych najmniejszych w zwykłej codzienności, aż po te związane z podróżami i nowymi doświadczeniami. TUTAJ znajdziecie małe streszczenie bloga, które wprowadzi Was w niesamowity świat Jess.

Buszując w codzienności GREEN CANOE miejsce z klimatem do kawyźródło: Buszując w codzienności

#6 Wydarzenie

Gdynia po raz kolejny oferuje nam możliwość obcowania z innymi kulturami świata. Od 17 do 21 lipca trwać będzie Globaltica Festival 2019, którego uczestnicy spotkają się w przyjaznej atmosferze w Parku Kolibki. Głównym wydarzeniem zawsze są koncerty i występy zespołów, ale nie zabraknie także twórczości z dziedzin, takich jak sztuki plastyczne, film, czy literatura. Wszystkie informacje dotyczące programu i biletów znajdziecie TUTAJ.

wydarzenie GREEN CANOEźródło: Globaltica

#7 Relaks

Festiwal Pełni Zmysłów w Poznaniu to dwa dni wypełnione koncertami, warsztatami i dobrym jedzeniem. Przygotowane atrakcje zapewnią uczestnikom całkowity relaks, oddziałując na wszystkie zmysły jednocześnie. Będzie to idealny sposób na spokojne zakończenie tygodnia oraz całego miesiąca. Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ.

relaks GREN CANOEźródło: Facebook/Feed Your Head

Dziękuję za Twój komentarz.

1 komentarz

  • comment-avatar
    Jess 19 lipca 2019 (07:19)

    Asiu:* Dziękuje pięknie za te słowa! Posyłam uściski i buziaki!

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.