DO KAWY #186 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #186 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

W tym tygodniu polecamy Wam najnowszą książkę Katarzyny Grocholi pt.: „Zjadacz czerni 8”. Z pewnością wielu z Was zna jej twórczość. Po raz kolejny autorka porusza tematy związane z miłością, tęsknotą i nadzieją. Przedstawione w powieści historie bohaterów łączy pewien wzór, którego do końca sami nie rozumieją, a który ma jednak sens. Miłość nie jest zawsze taka sama, nie ma ramy, w którą można ją zamknąć. Książka napisana w sposób subtelny, emocjonalny i bardzo wzruszający. Polecamy serdecznie;)

źródło:empik.com

#2 Muzyka

„Kwiat jabłoni” to rodzinny duet folkowy, który dał się już poznać szerszej publiczności takimi utworami jak „Dziś późno pójdę spać” czy „Wodymidaj”. Po sukcesie pierwszego albumu powracają z kolejną płytą p.t.: „Mogło być nic”. Na albumie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego. Posłuchać możecie ich TUTAJ.

źródło:empik.com

 

#3 Teatr/ kino

W ten weekend zapraszamy Was do Teatru Capitol w Warszawie. Już w sobotę, 6 marca o godzinie  16:00 i 19:00 zobaczyć możecie sztukę „Dwie pary do pary” w reżyserii Olafa Lubaszenko. Spektakl opowiada historię młodego małżeństwa spędzającego swoją noc poślubną w hotelu. Niestety niefortunna pomyłka sprawia, że w pokoju nie znajdą się sami. Sztuka pełna humoru i niespodziewanych zwrotów akcji. Więcej informacji znajdziecie na stronie teatrcapitol.pl

źródło:www.teatrcapitol.pl 

 

#4 Miejsce z klimatem

Zabieramy Was tym razem do Poznania. Znajdziecie tu niesamowitą restaurację, która nas zachwyciła. „Zielona weranda” to miejsce znajdujące się przy ulicy Półwiejskiej 42, które ma niesamowity klimat. Piękne wnętrze, smaczne jedzenie i dekoracje sali, które zmienia sie wraz z porami roku, zapiera dech. Musicie przekonać się sami. Jak tylko restauracje otworzą się dla klientów, koniecznie rezerwujcie stolik:) 

źródło:werandafamily.com

 

#5 Miejsce w sieci

Life Managerka to inspirujący blog lifestylowy stworzony wprost dla kobiet. Znajdziemy na nim porady dotyczące głównie umiejętnego i dobrego zarządzania swoim życiem. Wpisy można podzielić na trzy podstawowe tematy: zdrowy duch, zdrowe ciało oraz freelance. Zajrzyjcie na blog Agnieszki- serdecznie polecamy :)

źródło:lifemanagerka.pl

 

#6 Relaks

Lęk, niepokój i stres to emocje, które nieodłącznie wiążą się z naszym życiem. Nie wyeliminujemy go zupełnie, ale możemy uczyć się technik relaksacji, które pomagają nam zachować  równowagę. Metoda Jackobsona to technika relaksacyjna polegająca na rozluźnianiu mięśni oraz wyrównywaniu oddechu. Przykładowy zestaw ćwiczeń znajdziecie TUTAJ.

źródło:youtube.com/małgorzatamostowska

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.