DO KAWY #175 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #175 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Lato w pełni, dlatego też nie może zabraknąć wakacyjnej pozycji książkowej. Tym razem polecamy Wam poradnik dla rodziców, w którym znajdziecie wiele inspiracji dotyczących podróżowania z dziećmi. W Odetchnij od Miasta Toli Piotrowskiej, obok pięknych zdjęć, znajdziecie również opisy klimatycznych miejsc, a także porady związane z podróżowaniem z dziećmi.

źródło: Księgarnia PWN

#2 Muzyka

Dobra wiadomość dla wielbicieli muzyki klasycznej! Filharmonia Pomorska zaprasza na wyjątkową edycję Bydgoskiego Festiwalu Muzycznego.  Podczas 9 wieczorów (oczywiście z ograniczoną liczbą widzów lub online) usłyszymy w tym roku świetnych wykonawców w zróżnicowanym repertuarze.

do kawyźródło: Facebook

#3 Teatr/Kino

W dzisiejszym cyklu mamy dla Was polecenie serialowe, które możecie obejrzeć na platformie HBO GO. Jeśli jeszcze go nie znacie, a lubicie raczej lekkie i pełne humoru obrazy to polecamy Wam Lepsze życie. Fabuła serialu skupia się na perypetiach głównej bohaterki, Sam, która próbuje pogodzić życie zawodowe aktorki z rolą samotnej matki trzech córek.

#4 Miejsce w sieci

Na stronie Greenpeace znajdziecie świetny poradnik na temat tego, jak zbudować domek dla owadów, który zapewni odwiedziny zapylaczy w Waszym ogrodzie. Świetne i proste pomysły na to, aby zrobić coś pożytecznego, a może jednocześnie miło spędzić czas z rodziną na świeżym powietrzu?

do kawyźródło: Unsplash

#5 Miejsce z klimatem

Nasi czytelnicy z Wrocławia być może już znają, a jeśli nie to polecamy Wam odwiedzić restaurację Peruwiana. Zajrzyjcie tam również, jeżeli będziecie we Wrocławiu na krócej. Pierwsza peruwiańska restauracja we Wrocławiu, to miejsce, gdzie napijecie się najlepszego pisco sour w mieście i zjecie pyszne Ceviche i Lomo Saltado.

do kawyźródło: Facebook

#6 Relaks

Na 19 i 20 września zaplanowana jest druga edycja targów zdrowia i rozwoju Art of Healing 2.0. W Centrum Praskim Koneser będziecie mogli wziąć udział w wykładach i warsztatach, spotkać się z ponad 100 wystawcami naturalnych i ekologicznych kosmetyków, żywności, odzieży, suplementów i ziół. W strefie healing zaczerpniecie wiedzy i  skonsultujecie się z ekspertami oraz odpoczniecie w strefie relaksu. Więcej szczegółów poznacie TUTAJ.

do kawyźródło: Facebook

Dziękuję za Twój komentarz.

1 komentarz

  • comment-avatar
    Sabina 10 sierpnia 2020 (12:00)

    Bardzo lubię twoje wpisy!

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.