Organizacja i przechowywanie w przestrzeni mieszkalnej - GREEN CANOE

Organizacja i przechowywanie w przestrzeni mieszkalnej

Na pytania, o czym chcielibyście usłyszeć na kanale lub jaka tematyka interesuje Was najbardziej, często wskazujecie na organizację przestrzeni mieszkalnej oraz proste i sprytne sposoby na przechowywanie ubrań, sprzętów domowych, wszelkich akcesoriów itp. Słowem – wszystko to, co ułatwia nam domowe życie.

organizacja i przechowywanie IKEA BESTA GREEN CANOE

Jak to u nas – jeśli coś Wam obiecujemy, to dotrzymujemy słowa i systematycznie poruszamy kwestie, o które nas prosicie i podpowiadamy przydatne i nowatorskie rozwiązania. W listopadzie na przykład opowiadaliśmy na kanale o jednym z najbardziej kreatywnych i intuicyjnych systemów IKEA. Mowa oczywiście o systemie BESTÅ stworzonym po to, by ułatwić nam organizację pokoju dziennego. Jest wielofunkcyjny i w bardzo prosty sposób możemy dostosować jego elementy do własnych potrzeb i stylu, który panuje w naszych wnętrzach. TUTAJ dokładnie znajdziecie odcinek poświęcony w całości systemowi BESTÅ.

organizacja i przechowywanie IKEA BESTA GREEN CANOE

organizacja i przechowywanie IKEA BESTA GREEN CANOE

Za chwilę zaś opowiemy Wam o różnych trikach i sposobach na przechowywanie i organizację w salonie, przedpokoju i garderobie. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat planowania innych przestrzeni w Waszych domach i mieszkaniach, to czekamy na Wasze sugestie.

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.