VILLA 11 - Folk & Design - GREEN CANOE

VILLA 11 – Folk & Design

Poniższa rekomendacja jest wynikiem sprawdzenia obiektu przez osoby z redakcji i umieszczenia go na naszej JAKOŚCIOWEJ MAPIE POLSKI/Apartamenty. GRATULUJEMY!

Nie spodziewałam się, że w Zakopanem znaleźć można jeszcze takie miejsce. No cóż… – nie podoba mi się to, co przez ostatnie lata stało się z samym Zakopanem i czym straszą Krupówki. A tu nagle – w tym zgiełku….VILLA11. I niby na wskroś góralska, niby na każdym kroku nawiązująca do samych gór i do tradycji – ale w bardzo subtelny i PIĘKNY sposób. Musicie bowiem wiedzieć, że design z nazwy – naprawdę jest na miejscu. Dużo „powietrza”, przestrzeni, świetnie dobrane meble, drewno, drewno, drewno – bezbłędnie zestawione z nowoczesnymi meblami, puszystymi wykładzinami, luksusowo wykończonymi łazienkami. Wnętrza jak z najlepszych katalogów wnętrzarskich – do naszej dyspozycji. Do tego obsługa -bardzo uważna na potrzeby gości, przyjazna, uśmiechnięta…czego trzeba więcej do wymarzonego urlopu???


apartamenty w zakopanym

villa11, apartamenty

pokój, villa zakopane

W Villi11 znajdziecie 13 apartamentów z widokiem okien…a owszem:) na Tatry, na Giewont. W cenie pokoju wliczone jest oczywiście śniadanie, bardzo bogate zresztą i obfitujące w świeże produkty  i – SAUNA fińska. A przede wszystkim RELAKS, który pojawia się od razu po przekroczeniu progu tego miejsca.

Villa11 – z ogromną przyjemnością dajemy naszą REKOMENDACJĘ:)!

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.