INNOWACJA w naszych domach - otwórz się na świat. - GREEN CANOE

INNOWACJA w naszych domach – otwórz się na świat.

Znów będziemy chwalić! Uważamy że takie informacje, zwłaszcza że dość istotne w momencie gdy myślimy o budowie nowego domu, lub wymianie okien – powinny trafić do jak najszerszej grupy odbiorców. Nasza marka ambasadorska OKNOPLAST, która zbudowała swoją bardzo silną pozycję nie tylko na rynku polskim, ale także europejskim, poszła o kolejny krok dalej w swojej innowacyjności. Za chwilę opowiemy Wam o samych produktach, ale najpierw kilka słów o nowo otwartym biurowcu ze zjawiskowym showroomem w Ochmanowie pod Krakowem. Został on zaprojektowany w taki sposób, by wykorzystywał jak najlepiej dotychczasowe osiągnięcia firmy i wskazywał na postęp, który jest nieodłącznym celem dążeń marki. Nowoczesny budynek, oprócz biurowej, spełnia również funkcję ekspozycyjną stolarki okiennej i drzwiowej. Powstałego showroomu nie powstydziłyby się nawet największe firmy światowe. Produkty prezentowane są w świetnie zaaranżowanej przestrzeni, która umożliwia dokładne zapoznanie się z każdym elementem wystawy. Wcześniejsze i najnowsze rozwiązania marki spotykają się tutaj, aby promować wysoką jakość i nowe spojrzenie na okna i drzwi – nie tylko jako elementy budowlane, ale również funkcjonale i designerskie technologie będące częścią wystroju wnętrz. Redakcja GREEN CANOE ponownie wyraża swój zachwyt i z dumą dzieli się tym, co OKNOPLAST ma do zaoferowania najlepszego.


OKNOPLAST Green Canoe

No dobrze – ale porozmawiajmy o produktach. Wśród rozwiązań technologicznych prezentowanych w showroomie znajdziemy już dotychczas nam znany System Smart OKNOPLAST pozwalający m.in. na sterowanie drzwi wejściowych, drzwi tarasowych, okien i rolet zewnętrznych za pomocą naszych smartfonów. Drzwi Aluhaus zostały zaprezentowane w postaci kilku paneli, na których widać różne sposoby ich otwierania np. przy pomocy odcisku palca, czy kodu wpisywanego na klawiaturze. Brzmi niesamowicie, prawda? Nie zabrakło również innowacyjnego Okna Lunar. O tych rozwiązaniach mieliście okazję czytać u nas w tych postach (TUTAJ i TUTAJ). Zobaczyć można też system Voice OKNOPLAST, który obejmuje drzwi tarasowe HST sterowane za pomocą głosu. Nie ukrywamy, że ta propozycja bardzo nas zainteresowała. Produktem przyciągającym szczególną uwagę jest Inteligentne Okno, które może służyć jako tablet lub laptop. Za jego pomocą można przeglądać strony internetowe, oglądać filmy, a nawet korzystać z komunikatorów. Brzmi to jak pomysł wyciągnięty prosto z powieści science fiction, ale ta innowacja jest bardziej rzeczywista niż mogłoby się wydawać i to tylko kwestia czasu, kiedy będzie ona powszechnie stosowana w budownictwie.

OKNOPLAST Green Canoe

Rewolucyjne rozwiązania – Real Wood i Alu Over Titan

Dla wszystkich, którzy przy zakupie okien nie mogą się zdecydować, który materiał powinni wybrać – PCV, drewno, czy aluminium – grupa OKNOPLAST znalazła idealne wyjście z sytuacji. Firma opracowała dwie innowacyjne okleiny okienne, które łączą najlepsze cechy PCV z estetyką drewna lub aluminium. Te rozwiązania sprawiają, że okna są jednocześnie praktyczne i doskonale wpisują się w charakter każdego wnętrza, stanowiąc jego dodatkową, spójną dekorację.

Real Wood, który zapewnia efekt prawdziwego drewna przy zachowaniu parametrów PCV – nie przepuszcza powietrza i wody, doskonale izoluje i nie wymaga konserwacji. Estetykę podkreśla folia imitująca drewno oraz zgrzew Inviline, który sprawnie i czysto łączy ze sobą profil okna. Produkt mamy do wyboru w dwóch kolorach – złoty dąb oraz orzech.

OKNOPLAST Green Canoe

OKNOPLAST Green Canoe

Alu Over Titan charakteryzuje się piękną estetyką aluminium i najlepszymi cechami okien PCV. To rozwiązanie można wykorzystać również od strony zewnętrznej, co pozwala na dopasowanie ich do fasady budynku. Jego powierzchnia przypomina szczotkowane aluminium, dzięki czemu posiada unikalny wygląd urozmaicający każde nowoczesne wnętrze. Lakier, który zabezpiecza Alu Over Titan zapewnia wysoką odporność na zniszczenia oraz chroni przed promieniowaniem UV.


Cieszymy się niezmiernie mogąc dostarczać Wam takich wspaniałych informacji na temat poczynań OKNOPLAST, ponieważ jest to marka przynosząca polskiemu designowi wiele powodów do dumy. Jesteśmy pewni, że w niedalekiej przyszłości usłyszymy o jej kolejnych sukcesach, a tymczasem pozostaje nam chwalić wszystko, co do tej pory osiągnęła. BRAWO!

Dziękuję za Twój komentarz.

7 komentarzy

 • comment-avatar
  Kacper 6 listopada 2018 (08:41)

  Bardzo dobra firma, również mam okna od nich, są naprawdę trwałe i widać że starają się zastosować nowe technologie :) Można powiedzieć, że są pionierami w branży, świetnie że jest to polska firma:)

 • comment-avatar
  Rockwool 5 listopada 2018 (01:55)

  Bardzo interesujące. Pierwszy raz się z tym spotykam.

 • comment-avatar
  twojelazienki 12 października 2018 (13:58)

  Bardzo ciekawy wpis ! :)

 • comment-avatar
  Akatja 10 października 2018 (12:32)

  Oknoplast już teraz jest bardzo znany w Europie, wiedzą że cały czas trzeba wprowadzać na rynek nowości , dzięki czemu są pionierami. Jest to przykład firmy, która wie jak się promować :) Takie okna na pewno będą hitem.

 • comment-avatar
  Daria 10 października 2018 (11:00)

  Widać, że jest to rodzaj firmy, która stara się wprowadzać na rynek nowości , pewnie dlatego są liderem w branży i są co raz bardziej znani w Europie :) Firma musi być naprawdę dobrze zarządzana.

 • comment-avatar
  Franek 8 października 2018 (15:38)

  Oknoplast jest bardzo znany w całej Europie. Wprowadzają innowacje i nie boją się nowych technologii co bardzo podziwiam. Dzięki temu mają takie efekty, jak mają, większość ludzi decyduje się na okna tej firmy.

 • comment-avatar
  Ministerstwo Gadżetów 3 października 2018 (09:16)

  Bardzo ciekawy artykuł, rzeczywiście to może być rewolucja :)

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.