DO KAWY #198 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #198 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Dziś w naszym cyklu DO KAWY chcemy Wam zaproponować książkę Agnieszki Maciąg „Dobrostan”. Autorka znmy już z poradników, albo może raczej przewodników duchowych, o tym, jak odnaleźć wewnętrzny spokój i harmonię. W książce „Dobrostan” znajdziemy wiele cennych wskazówek, jak dokonywać codziennych wyborów, aby były małymi krokami do osiągnięcia tytułowego dobrostanu:) Serdecznie polecamy wszystkim szukającym wewnętrznej harmonii i wyciszenia:)

źródło:empik.com

#2 Muzyka

Już w niedzielę, 6 czerwca zapraszamy Was na niezwykły koncert z okazji 75. urodzin Polskiego Wydawnictwa Muzycznego. To wspaniałe wydarzenie uświetnią znani i utalentowani muzycy polskiej sceny jazzowej, rozrywkowej, a także muzyki klasycznej. Usłyszeć będziemy mogli m.in.: Igora Herbuta, Adama Pierończyka czy Adama Sztabę z orkiestrą ŁeMkONIUSZKO. Transmisja koncertu dostępna o godzinie 18:00 na stronie www.polskieradio.pl oraz na kanale YouTube Polskiego Radia.  

źródło:polskieradio24.pl

#3 Teatr/kino

Kina otworzyły swe drzwi na dobre i niezmiernie miło nam, że możemy Was zaprosić na nowości filmowe. Dziś w naszych poleceniach film pt. „Śniegu już nigdy nie będzie” w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. Film opowiada historię masażysty z zagranicy o imieniu Żenia, który wkracza na jedno z podwarszawskich osiedli, które zamieszkują bogaci ludzie. Początkowa, zwyczajna praca polegająca na terapeutycznych masażach zmienia się w bycie powiernikiem, terapeutą i przyjacielem zagubionych i pędzących w „wyścigu szczurów” ludzi. Jak odmieni się życie bohaterów? Zapraszamy Was do kin :)

źródło:kultura.gazeta.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

A może weekend w Toruniu? :) Kochamy to miasto! Jest magiczne no i pięknie pachnie piernikiem :) Rynek i urokliwe uliczki Starego Miasta to idealny pomysł na urlop we dwoje. A dopełnieniem romantycznego wyjazdu jest idealny hotel- Hotel Bulwar. Blisko centrum miasta, piękne wnętrza oraz smaczne jedzenie- czego chcieć więcej? No może jeszcze słonecznej pogody:) Ale tego już Wam niestety obiecać nie możemy:)

źródło:hotelbulwar.pl

#5 Miejsce w sieci

Konik Kreatywny to blog, który jest już znany pewnie dużej części naszych czytelników. Jego autorka Katarzyna Moczulska tworzy przestrzeń, w której znaleźć możemy najlepszych polskich artystów, designerów i projektantów. Sztuka i kultura na wyciągnięcie ręki. Uwielbiamy ludzi, dla których prowadzenie bloga jest prawdziwą pasją, a tak zdecydowanie jest w przypadku Konika Kreatywnego. Warto obserwować te stronę- znajdziecie tu bardzo dużo ciekawych informacji:) Polecamy!

źródło:konikreatywny.pl

#6 Relaks

Siłownie i kluby fitness zostały co prawda już otwarte, ale wiemy, że są osoby, które wolą jednak ćwiczyć w domowym zaciszu. Korzystając z pogod,y można to teraz robić także w ogrodach i na naszych tarasach. Polecamy Wam platformę Z-live.pl. Znajdziecie na niej szereg zajęć tanecznych, zumbę oraz typowe zajęcia fitness takie jak pilates czy tabatę. Słońce, duża dawka energii i ruchu to idealna propozycja na weekend:) Do dzieła!:)

źródło:z-live.pl

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.