DO KAWY #242 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #242 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

W tym tygodniu nasze DO KAWY rozpoczynamy powieścią Aldony Szczygieł „Ostatnie zdjęcie” .  Główny bohater dorastający w domu dziecka odnajduje swoją babcię, a w jego głowie tli się nadzieja, że z nią zamieszka. Niestety babcia choruje na chorobę Alzhaimera i nie pamięta go. Pełna mądrości opowieść o miłości, wspomnieniach i nadziei na szczęście. Problem chorób i starości poruszony w bardzo wzruszający sposób. Serdecznie polecamy :)

źródło:novaeres.pl

 

#2 Muzyka

Czy mamy tu fanów smooth jazzu?:) Mamy dla Was wyjątkową płytę. „Smooth jazz” Empik Collection to muzyka jazzowa w najlepszym wydaniu. Na dwóch płytach znajdziecie najlepsze utwory w wykonaniu znakomitych artystów, takich jak Nina Simone, Doris Day czy Miles Davis. Nastrojowe kompozycje umilą Wam każdy wieczór. Polecamy serdecznie;)

źródło:empik.com

 

#3 Teatr/ kino

Film „Memoria” opowiada o kobiecie, która wyrusza w podróż do Kolumbii, aby odwiedzić siostrę. Główną bohaterkę zaczyna prześladować przeszywający, metaliczny huk. Ten dźwięk ją przeraża, a jednocześnie fascynuje. Czy zmysły kłamią? Film „Memoria” to duchowa podróż w świat jawy i snu. Czy świat jest taki, jaki nam się wydaję, czy zupełnie inny? Polecamy!

źródło:filmweb.com

 

#4 Miejsce z klimatem

Czy macie już plany na tegoroczną majówkę? Wolicie morze, góry czy…Mazury? Jeśli wybieracie Mazury, to koniecznie zajrzyjcie do Hotelu Pory Roku. To piękne miejsce zachwyci Was komfortowymi pokojami oraz wspaniałą kuchnią. W okolicy hotelu znajdziecie także mnóstwo atrakcji, także dla dzieci, dlatego miejsce to jest idealne dla całych rodzin. Nie będziecie się tu nudzić. Polecamy :)

źródło: hotelporyroku.pl

 

#5 Miejsce w sieci

Jeśli szukacie pięknych dodatków do swoich wnętrz, a zwłaszcza cudownych donic, które skradły nasze serca, koniecznie musicie odwiedzić stronę Home Decoration. Eleganckie dodatki do wnętrz, a także na nasze tarasy i balkony,  o które pora już zadbać. Przekonajcie się sami:) Polecamy serdecznie!

źródło: instagram/homedecorationwarsaw

 

#6 Relaks

Do wakacji nie pozostało już dużo. Warto więc zadbać o naszą sylwetkę. Nie tylko ze względów wizualnych, ale przede wszystkim dla dobrej kondycji i zdrowia. Poprawcie swoją wydolność dzięki krótkim zestawom ćwiczeń, a wędrówki po górach czy lesie będą dla Was przyjemnością. Kto jest chętny?

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.