Małe/duże ZMIANY - konkurs:) i nagranie. - GREEN CANOE

Małe/duże ZMIANY – konkurs:) i nagranie.

Moi mili – KTO MNIE CHCE UGOŚCIĆ i być bohaterem naszego kolejnego odcinka???? Ale to będzie nietypowa gościna – bo przyjadę z furą prezentów:)! Wspólnie z Pieknowdomu.pl chcemy Was obdarować: piękną zastawą stołową, naczyniami, dekoracjami, akcesoriami, które upiększą Waszą przestrzeń. Bo właśnie takie małe/duże zmiany mogą spektakularnie odmienić nasze wnętrza ! Poniżej macie wszelkie informacje dotyczące akcji:

„Pieknowdomu.pl oraz GREEN CANOE zapraszają na MAŁE/DUŻE ZMIANY.
Lubisz metamorfozy w swoim wnętrzu? Lubisz czas spędzony z bliskimi przy stole? I doceniasz detale, które sprawiają, że nasze mieszkania są jedyne w swoim rodzaju?
TO ZAPROŚ NAS DO SIEBIE !


Salon? Jadalnia? Taras? Kuchnia? Które pomieszczenie w Twoim domu potrzebuje świeżego spojrzenia? Czas na zmiany! Zastawimy pięknie Twój stół, podarujemy piękną porcelanę, tekstylia i dodatki, które udowodnią, że dosłownie w kilka godzin można wyczarować we wnętrzu czy ogrodzie klimat, o jakim dotąd marzyłaś/eś. MAŁE / DUŻE zmiany przeprowadzi Joanna Marciniak Wróblewska red.naczelna blogportalu GREEN CANOE – estetka, promująca wybory oparte na jakości oraz wielka zwolenniczka wnętrzarskich metamorfoz, które z powodzeniem od wielu lat wdraża w życie.

Jeden dzień wspólnej zabawy i stylizacji, jeden dzień prezentów, jeden dzień ciekawej rozmowy przy stole. I film, który powstanie w trakcie naszej metamorfozy – wszystko to czeka tylko na Ciebie.Na adres: zmiany@pieknowdomu.pl wyślij kilka zdjęć pomieszczenia ze stołem – które chciałabyś poddać małym/dużym zmianom. Oraz napisz nam czym jest dla Ciebie piękno w domu? Masz czas do 19.07.2018 r. Do trzech osób już w lipcu i sierpniu przyjedzie ekipa GREEN CANOE. To dopiero będzie przygoda!
Pełen regulamin akcji dostępny w tym miejscu http://bit.ly/RegulaminZmian

Dziękuję za Twój komentarz.

4 komentarze

 • comment-avatar
  ANNA 23 lipca 2018 (09:22)

  szkoda, że tylko do 19. 07. Już nie można? W regulaminie było 31 i tego się trzymałam:(

  • comment-avatar
   Green Canoe 23 lipca 2018 (09:47)

   Dzień dobry, W regulaminie jest infoarmacja, że cała akcja będzie do 31 – a zgłoszenia do 19. Proszę sobie sprawdzić.

 • comment-avatar
  Gosia 15 lipca 2018 (20:43)

  Do kiedy trzeba wysyłać zgłoszenia?We wpisie jest ,że do 19.07 ,a w regulaminie,że do 31.07 ?

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.