DO KAWY #197 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #197 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Wyobraźcie sobie zapach chleba unoszący się w kuchni. A może świeżo zaparzona kawa, którą pijemy z ukochaną osobą?:) Dziś w naszym DO KAWY wyjątkowa książka – „Proste życie. Szczęście domowej roboty.” Autorka- Emily Kent krok po kroku objaśnia nam jak wprowadzić w swoje życie prostotę, cieszyć się zwykłymi czynnościami i celebrować codzienne rzeczy. Serdecznie Wam polecamy :)

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

Czy mamy wśród naszych czytelników miłośników wiolonczeli? :) Jeśli tak to zapraszamy serdecznie na koncert, który odbędzie się 30 maja (niedziela) o godzinie 12:00  w sali koncertowej NOSPR w Katwicach. Na wiolonczeli zagra Adam Krzeszowiec, a dyrygować mu będzie jeden z z najbardziej zdolnych dyrygentów młodego pokolenia- Domingo Hindoyan. Dla wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu na miejscu, przygotowano transmisję online. Link znajdziecie TUTAJ.

 źródło: www.nospr.org.pl

 

#3 Teatr/ kino

Nadszedł długo wyczekiwany przez wielu moment- wreszcie możemy pójść do kina! :) Repertuar jest coraz bogatszy i możemy wybierać w komediach, dramatach i filmach sensacyjnych. Chcemy Wam dziś zaproponować film pt. „Ojciec”. Film opowiada historię córki, która widząc podupadającego na zdrowiu ojca, stara się zapewnić mu jak najlepszą opiekę. Miłość oraz przemijanie, które jest głównym ogniwem filmu, nie pozostawi żadnego widza obojętnym. W rolach głównych Olivia Colman oraz Anthony Hopkins. Zapraszamy do kin :)

 

źródło:kultura.onet.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Na kulinarnej mapie Wrocławia jest restauracja, która może poszczycić się najpiękniejszym wnętrzem. Restauracja „Campo” została nagrodzona w międzynarodowym konkursie WIN Awards jako najlepsze restauracyjne wnętrze świata w 2017 roku. Pięknie zdobione naturalnymi materiałami, przestronne i utrzymane w ciemnej kolorystyce wnętrze zachwyca każdego gościa. Dopełnieniem jest rewelacyjna kuchnia i wino. Specjalnością szefa kuchi są steki argentyńskie. Więcej szczegółów znajdziecie na Campomoderngrill.pl Warto spróbować! :)

.

źródło:camomoderngrill.pl

#5 Miejsce w sieci

Pogoda w tym roku wyjątkowo nas nie rozpieszcza. Mamy maj, a bardzo często zmuszeni jesteśmy siedzieć w domu przez silne opady deszczu. O ile dorośli znajdą sobie zajęcie, to dużo bardziej nudzą się dzieci. Jak kreatywnie spędzić czas z dziećmi w domu? Na to pytanie znajdziemy odpowiedź i mnóstwo pomysłów na blogu mojedziecikreatywnie. Świetna zabawa dla całej rodziny gwarantowana! Polecamy! :)

źródło:mojedziecikreatywnie.pl

#6 Relaks

Zamek Królewski w Warszawie jest otwarty dla zwiedzających przez cały rok. Specjalnie z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka organizowane są wyjątkowe ścieżki zwiedzania, przygotowana jest strefa animacji i zabaw. Na każde dziecko czekają też balony! Wyjątkowa akcja kierowana do najmłodszych trwać będzie aż 10 dni (od 28 maja do 6 czerwca). Warto wybrać się na rodzinną wycieczkę :)

źródło:www.zamek-krolewski.pl

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.