DO KAWY #267 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #267 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Dziś w naszym DO KAWY propozycja dla wszystkich tych, którzy interesują się mózgiem i jego zdolnościami:) Książka Karola Wyszomirskiego „Neurohacking” wywarła na nas niesamowite wrażenie. Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak usprawnić działanie naszego mózgu? Albo czy można podkręcić inteligencję? Jak wejść w tryb głębokiego odpoczynku i regeneracji? Tego wszystkiego możecie dowiedzieć się z tej książki. Rewelacyjna, napisana w sposób łatwy do przyswojenia każdemu. Zawiera bardzo dużo cennych wskazówek oraz informacji o naszym mózgu- jego działaniu oraz wielu mechanizmach emocjonalnych. Serdecznie polecamy! :)

źródło:facebook/purplebookwydawnictwo

#2 Muzyka

Album „IGO” to pierwszy solowy krążek muzyka, który przedstawia 12-rodziałową opowieść o dotychczasowej karierze artystycznej. Utwory, które znalazły się na płycie to zbiór emocji, doświadczeń oraz inspiracji.  I choć są bardzo eklektyczne, to razem tworzą spójną całość. Płyta może być doskonałym prezentem dla miłośników artysty, ale nie tylko. Serdecznie polecamy! :)

źródło:empik.com

#3 Teatr/kino

Zapraszamy Was w tym tygodniu do TEATRU KAMIENICA. Spektakl „Czarna komedia” to jeden z najczęściej granych na świecie. Jego niezwykła specyfika przyciąga i hipnotyzuje widzów na całym świecie. Gdy na scenie gaśnie światło bohaterowie poruszają się swobodnie jakby widzieli, gdy światło się włącza wszyscy ruszają się niczym po omacku. Stąd wiele komicznych wpadek i nieporozumień. W sztuce występują znakomici aktorzy, m.in.: Mateusz Damięcki, Marieta Żukowska, Tomasz Sapryk czy Jacek Kopczyński. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ. Serdecznie polecamy! ;)

źródło:teatrkamienica.pl

#4 Miejsce z klimatem

Wielka Fabryka Elfów to niesamowite miejsce, w którym dzieci, a także dorośli mogą przenieść się do krainy świętego Mikołaja raz elfów. Magiczne dekoracje oraz mnóstwo atrakcji jakie czekają na odwiedzających doskonale wprowadzą w czas przedświątecznych oczekiwań;) Odwiedzić możemy to miejsce w Gdański, Warszawie oraz Katowicach:) Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

źródło:facebook/wielkafabrykaelfow

 

#5 Miejsce w sieci

Czy macie swój kalendarz adwentowy? :) Jeśli jeszcze nie, to korzystając z weekendu możecie go wykonać. Będzie to bardzo ciekawie spędzony czas z bliskimi- dzieci z pewnością ucieszą się ze wspólnych prac manualnych:) Na blogu Mama Carla znajdziecie aż 44 pomysły na adwentowe kalendarze DIY:) Serdecznie polecamy! :)

#6 Relaks

Wiecie jak osiągnąć głęboki relaks głowy? Stymulowanie nerwu błędnego jest doskonałym sposobem. Stresu jest w okresie przedświątecznym bardzo dużo. Pośpiech, wiele spraw na głowie oraz codzienne obowiązki i szare dni, mogą sprawić, że czujemy się wyczerpani. Poniżej film, z którego dowiecie się co to jest nerw błędny i jak może nam pomóc w relaksie:)

 

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.