Najczęściej spotykane błędy przy zakładaniu ogrodów. Nowy film. DOMINIK STRZELEC i GREEN CANOE. - GREEN CANOE

Najczęściej spotykane błędy przy zakładaniu ogrodów. Nowy film. DOMINIK STRZELEC i GREEN CANOE.

Wiemy, że czekaliście na ten temat cierpliwie, a jako że wrzesień to dla wielu z Was jeszcze czas ogrodowych prac lub wręcz stawiacie swoje pierwsze kroki w ogrodniczych tematach – mamy nadzieję, że nasze dzisiejsze podsumowanie pozwoli Wam uniknąć błędów, które są jednymi z najczęściej popełnianych przy zakładaniu ogrodów. Zapraszamy do oglądania :) TUTAJ.

p.s. a doświadczonych ogrodników prosimy o wpisywanie pod filmem swoich doświadczeń i podpowiedzi dla naszych raczkujących fanów zielonego:)

rpt

Dziękuję za Twój komentarz.

3 komentarze

 • comment-avatar
  Dawid 17 października 2018 (13:39)

  Bardzo fajnie że stworzyliście ten wpis i ten filmik video który dużo pomaga. Sam jak zakładałem ogród z żoną to na kilka z tych błędów się natknąłem. Także warto obejrzeć przed zabawą w ogrodzie.

 • comment-avatar
  Kasia 4 września 2018 (09:18)

  Bardzo dużo przydatnych porad, mam nadzieję że uda mi się je zapamiętać do przyszłego roku, gdy będę rozplanowywać swój ogród na nowo :) Teraz jeszcze pewnie z miesiąc i niestety będzie jesień czyli szaro i ponuro.

 • comment-avatar
  Dorota 1 września 2018 (09:16)

  Bardzo dziękuję za dzisiejszy film, miałam wrażenie że został zrobiony wyłącznie dla mnie?kończymy budowę domu, więc teraz został nam już stworzyć wymarzony ogród i bardzo uważnie śledzę Green Canoe aczkolwiek już teraz szukam Pana
  Dominika ☺️pozdrawiam serdecznie i czekam na więcej ?

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.