Dywany - jaki wybrać? - GREEN CANOE

Dywany – jaki wybrać?

Dywany stanowią dla wielu z nas najlepsze uzupełnienie wnętrz. Powodów, by posiadać je w naszych domach jest wiele – zarówno praktycznych, jak i estetycznych. Zawsze przyjemnie jest mieć coś delikatnego i miękkiego pod stopami. Nie jest to jednak wymysł obecnych czasów. Ludzie od dawna przywdziewali zimne kamienne podłogi i surowe drewniane deski zwierzęcymi skórami, czy plecionymi ze skrawków materiałów dywanikami.

Dziś zapraszamy Was na rozmowę z Magdą z Carpets&More, od której dowiecie się wielu ciekawych informacji na temat zalet, wad, rodzajów materiałów i sposobach utrzymywania czystości dywanów. Słowem – liczymy na to, że rozwiejemy Wasze wszelkie wątpliwości w tym temacie, jeśli je mieliście.

Film znajdziecie TUTAJ. Życzymy Wam przyjemnego oglądania i mamy nadzieję, że po dzisiejszym odcinku pytanie: „Jaki dywan wybrać?” nie pozostanie bez odpowiedzi:)

Dajcie nam znać jakie dywany są Waszymi ulubionymi i jakie chętnie sprawilibyście sobie we własnych domach. Miłego oglądania:)

Dziękuję za Twój komentarz.

2 komentarze

  • comment-avatar
    Gabriela 10 września 2018 (11:50)

    Ja wybieram zawsze dywany z prawdziwej wełny – nie dość, że są miłe w dotyku, to jeszcze regulują poziom wilgoci w powietrzu.

  • comment-avatar
    Anna 10 września 2018 (09:14)

    Świetny film , dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałam, jakoś za miesiąc, dwa planuję zmianę dywanu w salonie i takie wskazówki będą bardzo przydatne:)

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.