DO KAWY #133 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #133 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Jeśli znacie kulinarny kanał na YouTube BOSH.TV, to być może słyszeliście już o książce BOSH!, której autorami są Henry Firth oraz Ian Theasby. Podobnie jak w swoich filmach, również w nowej publikacji dzielą się pomysłowymi przepisami na dania tworzone jedynie ze składników roślinnych. Wszystkich poszukujących smacznych inspiracji odsyłamy TUTAJ.

DO KAWY książka GREEN CANOEźródło: Wydawnictwo Znak

#2 Muzyka

Tegoroczny finał Festiwalu Lato z Radiem odbędzie się w Krakowie 30 i 31 sierpnia. W piątek i sobotę czeka nas mnóstwo wspaniałych koncertów na Scenie Głównej w Parku Jordana. Poza występami przygotowano również wiele innych atrakcji. Wszystkie szczegóły dotyczące festiwalu znajdziecie TUTAJ.

festiwal muzyka GREEN CANOEźródło: Facebook/Lato z Radiem

#3 Teatr/Kino

Bogaty program 16. edycji Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja zapewni nam pięć dni niezapomnianych wrażeń. W dniach od 3 do 7 września w ramach głównego wydarzenia odbędą się w Koszalinie pokazy filmowe, koncerty, wystawy i warsztaty. Co więcej, przewidziane są także pokazy filmowe towarzyszące w 33 ośrodkach w całej Polsce pod nazwą Małe Festiwale Ty i Ja. Pełny program dostępny jest TUTAJ.

festiwal film GREEN CANOEźródło: Integracja Ty i Ja

#4 Miejsce z klimatem

Polana Zdrój we Wleniu na Dolnym Śląsku to miejsce z klimatem wyjątkowym, które można docenić za wiele rzeczy. Jest to gospodarstwo ekologiczne mające niepowtarzalny urok, oferujące nocleg w malowniczej scenerii oraz serwujące dania przygotowywane z najwyższej jakości produktów. Zainteresowani przeczytają więcej TUTAJ.

DO KAWY miejsce z klimatem GREEN CANOEźródło: Polana Zdrój

#5 Miejsce w sieci

Lubicie grillowanie w towarzystwie rodziny i przyjaciół, ale menu spotkań już Wam się przejadło? Czas na spróbowanie czegoś nowego. Mięso to nie jedyny sposób na zaspokojenie głodu. Na stronie KUKBUK znaleźliśmy kilka warzywnych (i nie tylko) inspiracji na grilla. Sprawdźcie je sami TUTAJ.

do kawy miejsce w sieci GREEN CANOEźródło: KUKBUK

#6 Wydarzenie

Teatr uliczny, cyrk, wędrowni muzycy i tancerze, emocje, kontakt z publiką i dużo zabawy. Tym właśnie charakteryzuje się Międzynarodowy Festiwal Sztuki Ulicznej BuskerBus. Artyści z całego świata przenoszą kulturę na ulice miast. XXIII. edycja festiwalu zaczęła się dzisiaj w Krotoszynie, 27 sierpnia przeniesie się do Wrocławia, a swą podróż zakończy pokazami w Zielonej Górze 30 sierpnia. Więcej szczegółów dostępnych jest TUTAJ.

sztuka uliczna festiwal GREEN CANOEźródło: BukerBus

#7 Relaks

Zainteresowanych modą informujemy o zbliżających się Targach WOW Fashion. Święto mody w Polsce odbędzie się 1 września na PGE Narodowym w Warszawie. Swoje projekty zaprezentują młodzi projektanci, a na uczestników czeka szereg wydarzeń towarzyszących. Bilety można zamówić TUTAJ.

moda GREEN CANOEźródło: Targi WOW Fashion

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.