Top 100 polskich blogów - Raport medialny. Mamy 2 miejsce!!! :) - GREEN CANOE

Top 100 polskich blogów – Raport medialny. Mamy 2 miejsce!!! :)

Własnie ukazał się raport medialny – określający top 100 polskich blogów. GREEN CANOE zajęło 2gie miejsce w swojej kategorii: „Dom i pasje”. Nawet nie wiecie jak bardzo się ucieszyłam – to ogromny sukces. Wiadomość o samym rankingu i naszej pozycji przyszła do mnie w trakcie pobytu w Warszawie i pracy nad bardzo dużym projektem, o którym opowiem już niebawem. I była bardzo dużym zaskoczeniem – ani się do samego rankingu nie zgłaszaliśmy, ani nie wiedziałam nawet, że już wyszedł. To ceniony przez marketingowców profesjonalny ranking, przeprowadzony przez „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” i opierający się na dokładnym zbadaniu polskiej blogosfery za rok 2015 r. Przeanalizowano obecność w mediach 100 najpopularniejszych blogów w 10 kategoriach. Trzy najczęściej wzmiankowane blogi w każdej z branż poddano badaniu jakościowemu.  ” Raport medialny jest doskonałym źródłem danych, niezbędnych przy podejmowaniu decyzji o współpracy z blogerami. Stanowi przekrój wiedzy odnośnie wizerunku bloga w mediach i potencjału w promocji marki. Analiza jest też niezbędna przy wyborze optymalnych narzędzi do realizacji strategii oraz wyceny – tłumaczy Marcin Szczupak, kierownik działu raportów medialnych „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”. TUTAJ możecie przeczytać więcej.


W takich momentach jak dziś, mam poczucie dobrze wykonywanej pracy. I utwierdzam się jedynie w przekonaniu, że jeżeli robisz coś dobrze, w zgodzie ze sobą samym i z wytyczonymi celami oraz z mocnym nastawieniem na wysoką jakość tego, co robisz i jak to robisz – to Twoja ciężka praca sama się obroni. DZIĘKUJĘ wszystkim moim czytelnikom i współpracownikom medialnym – owo drugie miejsce, to nasz wspólny sukces:)

W niedzielę wróciłam do domu po bardzo intensywnym projekcie. Nie mogę Wam zdradzić teraz szczegółów – ale bez obaw, wszystko w swoim czasie:) Kolejny raz natomiast dotarło do mnie, że mam wokół siebie wspaniałych pracowników, współpracowników i ogólnie –  ludzi, pełnych pasji, dobrego nastawienia, uśmiechu. Kochani – ten tydzień z Wami, mimo, że baaaardzo pracowity – był po prostu cudowny! :) Dziękuję Wam.

Green-canoe-stylizacje

green-canoe-praca-przy-projekcie

Widoczni na zdjęciach:

moje najzdolniejsze na świecie stylistki: Ania, Ewelina, Matylda. Oraz Dawid Gaborieau, no i Karolina i Adam. Już wkrótce OPOWIEM WSZYSTKO DOKŁADNIE:)

Loguję się jeszcze w rzeczywistość po powrocie. Rozpakowywanie, jakaś kawa…jakieś coś…jakieś sama nie wiem co – jeszcze się nie odnalazłam po tak intensywnej pracy. Ale jedno mogę Wam obiecać – do szybkiego usłyszenia! :)

Dziękuję za Twój komentarz.

22 komentarze

 • comment-avatar
  Renata / Podczytytywaczka z Aachen 30 czerwca 2016 (13:56)

  Droga Pani Joanno!
  Ciesze sie z Pania i gratuluje sukcesu i wyroznienia. BRAWO!

 • comment-avatar
  Zaskoczona 23 czerwca 2016 (10:27)

  Ja też gratuluję, jak wszyscy.

  I jak zawsze pozwolę sobie włożyć łyżkę dziegciu do tego miodu(nawet jak nie zostanie to opublikowane, wszak często się tak dzieje :) acz nie zawsze) – przestań pisać „robię coś, ale pokażę później” „jestem zajęta,ale o tym niebawem”, „już wkrótce pokażę, ale teraz nie o tym”. To strasznie męczy czytelnika i gmatwa treść. Pisz krócej, ale na jeden temat. Będzie przyjemniej się czytało. Wprowadzi to swoisty ład :))

  Nie musisz dziękować za moje trafne i mądre uwagi.
  Nie ma za co.
  jak zawsze do usług :))))

  • comment-avatar
   Green Canoe 23 czerwca 2016 (12:22)

   „Łyżko dziegciu” – bo tak sobie Ciebie w redakcji czule nazywamy:). Jak dobrze, że cały czas przy nas trwasz. Bez Twoich cennych uwag, porad i „łyżki dziegciu” pojawiającej się średnio w co 3 wpisie – nie zaszlibyśmy tak daleko jak zaszliśmy:):):): DZIĘKUJEMY! :)

 • comment-avatar
  Arleta 22 czerwca 2016 (21:52)

  Ja również gratuluję i pozdrawiam.
  P.S. Za rok będzie pierwsze miejsce :-)

 • comment-avatar
  antonina 22 czerwca 2016 (10:38)

  Serdecznie gratuluję! Pięknie Ci w tych okularach! Miłego tygodnia!

  • comment-avatar
   Green Canoe 23 czerwca 2016 (12:23)

   Bardzo dziękuję:) Lubię nosić takie kolorowe oprawki:)

 • comment-avatar
  Gosia 21 czerwca 2016 (21:47)

  BRAWO!!! GRATULUJĘ :)

 • comment-avatar
  ela 21 czerwca 2016 (10:04)

  Robsz rzetelnie dobrą robotę i z sercem…Jak mogłaby nie być doceniona!
  Szczerze gratuluję!

 • comment-avatar
  DDorota 20 czerwca 2016 (19:17)

  Gratuluję kochana. Należało ci się. No i piękny zespół. Wyglądacie jak aniołki Charliego – cudownie.

  • comment-avatar
   Green Canoe 23 czerwca 2016 (13:18)

   Ale komplement! :) dziękujemy bardzo:)!

 • comment-avatar
  Erendis 20 czerwca 2016 (18:55)

  Serdeczne gratulacje Asiu! Tylko nie wiem, czemu nie pierwsze?

 • comment-avatar
  Sylwia 20 czerwca 2016 (16:32)

  Asiu, już od dawna podczytuję twój blog i magazyn, ale dotąd nie miałam odwagi napisać komentarza. Wpadam do Ciebie codziennie, jakoś tak mi się lżej robi na duszy. Robisz kawał dobrej roboty. Chciałam Ci z całego serca pogratulować i życzyć dalszych sukcesów. Ściskam Ciebie i twoich chłopaków.

 • comment-avatar
  Aśko 20 czerwca 2016 (16:08)

  Gratulacjony, zasłużyliście :):):)

 • comment-avatar
  Maga 20 czerwca 2016 (13:58)

  Gratuluję. I cieszę się razem z Wami :) Pozdrawiam

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.