GREEN CANOE NA KAWIE U... zapraszamy na kolejny odcinek:) - GREEN CANOE

GREEN CANOE NA KAWIE U… zapraszamy na kolejny odcinek:)

GREEN CANOE NA KAWIE U… tym razem gościło w „Sielskiej Chacie”. Miejscu niezwykłym, tak przepełnionym dobrymi emocjami i serdecznością Lidki i Zbyszka ( właścicieli), że nie chce się z niego najzwyczajniej w świecie wyjeżdżać. TUTAJ ( klik) zobaczycie cały odcinek.  Morze, plaża, zachód słońca i cudowny klimat samej Chaty, stworzony przez Lidkę i Zbyszka. Rozmawialiśmy oczywiście o wnętrzach, ale także o jakości, o tym jak nasze losy czy plany potrafią ulec zmianie. Mała chałupka zakupiona jako docelowe miejsce wakacyjne przyniosła Lidii i Zbyszkowi nowy plan na życie, szczęście a także gości, którzy doceniają serce, z jakim są przyjmowani.

W naszej serii byliśmy już wielu miejscach, oglądaliśmy wiele wnętrz, wiele stylów czy też różne sposoby na dekorowanie i upiększanie własnych przestrzeni. WSZYSTKIE te miejsce jednak i wszyscy gospodarze, niczym za sprawą jakiejś czarodziejskiej różdżki są do siebie bardzo podobni w jednym aspekcie – KOCHAJĄ swoje miejsca na ziemi. Dziś – myślę, że zobaczycie to bardzo wyraźnie. ZAPRASZAM do oglądania:)

Dziękuję za Twój komentarz.

4 komentarze

 • comment-avatar
  Ola 11 września 2017 (08:38)

  Witam, po wyemiotwanym odcinku postanowiłam zabrać do „Sielskiej Chaty” moją rodzinę. Właśnie wróciłam i nie mogę doczekać się kolejnego wyjazdu! Polecm i z tego miejsca serdecznie dziękuję właścielom za udany weekend.

  • comment-avatar
   Green Canoe 11 września 2017 (08:41)

   Olu, bardzo się cieszę, że miałaś udany weekend:)

 • comment-avatar
  Jasper 20 sierpnia 2017 (22:34)

  Bardzo klimatyczne wnętrza.. super! ale mam pytanie czy akceptują zwierzaki?

 • comment-avatar
  Martyna 16 sierpnia 2017 (21:48)

  Cudowny odcinek – Sielska Chata- jest urocza :) a jej właściciele niezwykle ciepli i serdeczni .

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.