DO KAWY #30 – kino, lektura, pasja. - GREEN CANOE

DO KAWY #30 – kino, lektura, pasja.

#1

Zaczęliście już przygotowywać przetwory? Jeśli jesteście w trakcie lub macie to w planach, może Wam się spodobać pozycja Batch. Ponad 200 przepisów, porad i wskazówek dla dobrze zakręconej kuchni. Pięknie wydana książka dla wszystkich, którzy szukają inspiracji w tym temacie.

źródło: Wydawnictwo Otwarte

#2

Już jutro rozpocznie się kolejna edycja Olsztyn Green Festival, podczas której będziecie mieli okazję posłuchać dobrej muzyki, ale nie tylko. Festiwal promuje jednocześnie zdrowy tryb życia i ekologię, dlatego poza koncertami możecie wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących, takich jak różnego rodzaju warsztaty i wystawy. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Program dostępny jest TUTAJ.

olsztyn green festival

źródło: Facebook 

#3

Jeśli planujecie zorganizować ciekawie czas dla swoich dzieci i szukacie inspiracji to może spodoba Wam się pomysł bardziej ekstremalnych wycieczek dla najmłodszych. Na stronie Mataja.pl przeczytacie, gdzie możecie pojechać ze swoimi pociechami. Zobaczcie, co proponuje Alicja.

źródło: mataja.pl

#4

Jeśli spędzacie lato w mieście na stronie Elle Decoration znajdziecie zestawienie najładniejszych plaż miejskich w naszym kraju. Jakie miasta mogą się poszczycić ciekawymi plażami, w których możemy zrelaksować się i schłodzić latem? Zobaczcie sami.

źródło: Elle Decoration

#5

Może się czasem okazać, że długo wyczekiwany urlop staje się dla nas koszmarem. Co może pójść nie tak i zmarnować nam wakacyjny wyjazd? Jak możemy temu zaradzić? Przeczytacie o tym na stronie Coaching Focus.

źródło: Coaching Focus

#6

Jesteście fanami seriali? Jeśli tak to zobaczcie, które z nich zostały nagrodzone przez amerykańskie Stowarzyszenie Krytyków Telewizyjnych zaledwie przed kilkoma dniami. Jesteście ciekawi – zobaczcie TUTAJ.

źródło: Elle.pl

#7

Na blogu gdziewyjechać.pl przeczytacie, jak w ciekawy sposób można spędzić weekend w Warszawie. Tym razem autorzy skupili się na atrakcjach architektonicznych. Wszystkim, którzy planują odwiedzić weekendowo Stolicę polecamy zajrzeć TUTAJ.


źródło: Gdziewyjechać.pl

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.