DLACZEGO WARTO zamieszkać na wsi? Nowy film na Youtube. - GREEN CANOE

DLACZEGO WARTO zamieszkać na wsi? Nowy film na Youtube.

Dlaczego warto zamieszkać na wsi to nie jest film o wszystkich powodach przemawiających za życiem w pięknych okolicznościach przyrody – a jedynie moja całkiem subiektywna ocena tematu:). 7 powodów, dla których warto przeprowadzić się z miasta na wieś było dla nas o tyle ważnymi, że postanowiliśmy po prostu to zrobić. Stali czytelnicy GREEN CANOE wiedzą już, że na wsi żyję już ponad 10 lat. I choć życie zawodowe mocno mam nadal związane z miastem, to prywatny czas i codzienność związałam zdecydowanie z wiejskim życiem – w otoczeniu lasu, jezior i łąk.

ZAPRASZAM Was do obejrzenia tego materiału:) TUTAJ.

Jeżeli myślicie jednak, że wiejskie życie to idylla i sielanka – to Was rozczaruję. Nie jest tak. Ale mimo niektórych nieudogodnień i tak warto mocno przemyśleć wyprowadzkę na łono natury.  Każdy, kto mieszka na wsi i lubi cisze oraz spokój –  a miał porównanie do życia w mieście, potwierdzi moje słowa.

Pozdrawiam serdecznie – mieszczuchów, którzy lubią miasta i czują się w nich jak ryba w wodzie, oraz wszystkich, którzy jak my – wybrali tę dugą opcję. :)

Dziękuję za Twój komentarz.

5 komentarzy

 • comment-avatar
  Monika 2 sierpnia 2018 (14:52)

  Kocham ciszę i spokój moim marzeniem jest mieszkać na wsi. h

 • comment-avatar
  Biała Sowa 27 września 2017 (17:40)

  Zgadzam się z Tobą w 100% :)
  Pięknie tam masz.
  Pozdrawiam cieplutko.
  https://dompodbialasowa.blogspot.com/

 • comment-avatar
  E-klosz.pl 27 września 2017 (15:07)

  Mieszkanie na wsi ma mnóstwo zalet! Zgadzam się z moją przedmówczynią, świetnie się Ciebie słucha i ogląda :) Pozdrawiam!

 • comment-avatar
  Katarzyna 25 września 2017 (16:40)

  Asiu, jak ja Cię uwielbiam! Ciepło, dobroć i szczerość wyczuwalne jest na kilometry. Niesamowicie przyjemnie się Ciebie ogląda i słucha…spokój ogarnął mą duszę po obejrzeniu materiału hihihihi. Wspaniały filmik, poproszę o więcej. Buziaki

 • comment-avatar
  Ewa 25 września 2017 (12:45)

  Witaj Joasiu, mam swój kawałek ziemi- na niej mały domek. Rano piję kawę na ogródku i podziwiam zieleń. Mieszkam w mieście i za nic nie przeprowadzę się na wieś. Pozdrawiam serdecznie

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.