DO KAWY #130 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #130 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Przetwory to najlepszy sposób, aby zachować smaki lata na późniejsze pory roku. Przetwory z pomysłem Patrycji Michałek dostarczają wielu ciekawych inspiracji do tworzenia smakowych kompozycji z owoców oraz warzyw. Do wyboru mamy ponad 100 przepisów na najpyszniejsze różności. Jeżeli jesteście zainteresowani, to książkę znajdziecie np. TUTAJ.

DO KAWY książka GREEN CANOEźródło: Empik

#2 Muzyka

Dla tych, którzy lubią odkrywać niecodzienną muzykę miłą niespodzianką będzie album Anima Thoma Yorke’a. Wokalista i lider zespołu Radiohead przedstawił na płycie kompozycje o ciekawych brzmieniach elektronicznych, które idealnie nadają się jako tło dla relaksacyjnych wieczorów letnich. Płyta jest do kupienia np. TUTAJ.

DO KAWY muzyka GREEN CANOEźródło: Empik

#3 Teatr/Kino

W Gdyni panuje wakacyjna atmosfera dzięki drugiej edycji Kina Letniego Telewizji Kino Polska. W każdy piątek odbywają się pokazy najlepszych filmów polskich, które potrwają aż do 13 września. Natomiast od 16 do 21 września uczestnicy festiwalu będą mieli okazję wybrać się na wybrany seans nawet w każdy dzień tygodnia. Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem odsyłamy po więcej informacji TUTAJ.

kino lato wakacje GREEN CANOEźródło: Facebook/Telewizja Kino Polska

#4 Miejsce z klimatem

O pierogarni Mandu słyszała z pewnością niemała część Gdańszczan. Pierogi przygotowywane są tam tradycyjnym, dobrze znanym nam sposobem, choć inspiracją dla ich smaków są podróże po egzotycznych krajach świata. Najpopularniejszym daniem restauracji są bowiem koreańskie pierożki mandu. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ofertą pierogarni. Znajdziecie ją TUTAJ.

pierogi mandu GREEN CANOEźródło: Facebook/Pierogarnia Mandu

#5 Miejsce w sieci

O blogu Buszując w Codzienności wspominaliśmy Wam już wcześniej. Jako że mamy właśnie środek lata, postanowiliśmy zachęcić Was ponownie do przeczytania kolejnego tekstu Jess, która na każdy czas roku ma wspaniały i ciekawy pomysł – często nawet i kilka. 47 super rzeczy, które zrobię tego lata – tytuł mówi sam za siebie. Może ta lista zainspiruje to Was do skompletowania swojej własnej.

DO KAWY miejsce w sieci GREEN CANOEźródło: Buszując w Codzienności

#6 Wydarzenie

W Środzie Wielkopolskiej 16 i 17 sierpnia po raz kolejny odbędzie Cloud9 Festival. Jest to święto kultury i sztuki, którego ideą jest dobra zabawa oraz zbieranie doświadczenia i nowych umiejętności. W ramach festiwalu odbywają się koncerty, warsztaty i spotkania z artystami oraz wiele innych atrakcji. Więcej informacji na temat programu wydarzenia dostępnych będzie wkrótce TUTAJ.

festiwal wydarzenie GREEN CANOEźródło: Facebook/Cloud9 Festival

#7 Relaks

Kuchnia Indyjska ma w Polsce wielu wiernych fanów. Wszyscy lubujący się w egzotycznych smakach będą mieli okazję skosztować swoich ulubionych dań na Festiwalu Indyjskim w Warszawie 11 sierpnia. Zapowiada się bardzo smakowita niedziela. Więcej dowiecie się TUTAJ.

indyjskie jedzenie relaks GREEN CANOEźródło: Facebook/Smaczny Targ

Dziękuję za Twój komentarz.

1 komentarz

  • comment-avatar
    maria 2 sierpnia 2019 (14:38)

    Muszę i ja w końcu się wybrać do tej pierogmarni :)

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.