DO KAWY #139 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #139 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Okruchy gorzkiej czekolady. Morze ciemności autorstwa Elżbiety Sidorowicz to opowieść o doświadczeniu tragedii i odbudowywania własnego świata na nowo. Uczy nas tego Ania, nastoletnia artystyczna dusza, która mimo młodego wieku, odnajduje w sobie wiele siły, aby zawalczyć o siebie i swoją przyszłość. Książka dostępna jest np. TUTAJ.

DO KAWY książka GREEN CANOEźródło: Wydawnictwo Zysk i S-ka

#2 Muzyka

Dzisiaj rusza sprzedaż biletów na kolejną trasę koncertową Dawida Podsiadło. Wydarzenie zatytułowane „Leśna Muzyka” będzie obfitować przede wszystkim w akustyczne wersje utworów artysty. Pierwsze koncerty zaczną się już pod koniec stycznia następnego roku. Bilety dostępne są m.in. TUTAJ.

DO KAWY wydarzenie GREEN CANOEźródło: eBilet

#3 Teatr/Kino

Agata Duda-Gracz przenosi nas do wsi, w której życie zatrzymało się w miejscu, panuje nieustająca cisza i pozostali w niej jedynie najsilniejsi. Pojawia się jednak szansa na przerwanie martwego cyklu, jakim jest wesele Zuzi i Siutka, na którym pojawia się niespodziewany gość – zło. Bilety na spektakl Będzie pani zadowolona, czyli rzecz o ostatnim weselu we wsi Kamyk w Teatrze Nowym w Poznaniu dostępne są TUTAJ.

DO KAWY wydarzenie GREEN CANOEźródło: Teatr Nowy

#4 Miejsce z klimatem

STOR Cafe to jedna z najbardziej ekologicznych kawiarni w Polsce. Wypijemy tutaj świetnie przygotowaną, aromatyczną kawę bez sięgania po plastik. Właściciele dbają o przyjazną atmosferę w lokalu oraz naturalne, najlepszej jakości składniki. Kawiarnia STOR w Warszawie oferuje również warsztaty dla baristów i różne „kawowe” produkty.

DO KAWY kawiarnia GREEN CANOEźródło: Facebook/STOR Cafe

#5 Miejsce w sieci

Pojawiła się galeria zwycięskich fotografii konkursu Environmental Photographer of the Year organizowanego przez Chartered Institution of Water and Environmental Management. Mają one nie tylko wartość artystyczną, ale również edukacyjną. Ich założeniem jest bowiem inspirowanie ludzi do wzięcia odpowiedzialności za własne czyny i dbania o środowisko. Zdjęcia zobaczycie TUTAJ.

DO KAWY fotografia GREEN CANOEźródło: CIWEM

#6 Wydarzenie

W ramach targów Warsaw Home przygotowywany jest szereg atrakcji związanych z designem, projektowaniem oraz dekorowaniem wnętrz. Poza częścią biznesową, w weekend 5 i 6 października, odbywają się także pokazy, wystawy i warsztaty dla klientów indywidualnych. Jeśli jesteście zainteresowani, to wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ.

DO KAWY wydarzenie GREEN CANOEźródło: Facebook/Warsaw Home

#7 Relaks

Art of Healing to dwudniowe targi poświęcone dbaniu o zdrowie oraz rozwój psychiczny i fizyczny. W dniach od 12 do 13 października w Warszawie odbędą się konsultacje ze specjalistami, warsztaty oraz pokazy dotyczące m.in. odżywiania, czy ziołolecznictwa. Nie zabraknie także stoisk ponad 100 wystawców naturalnych i ekologicznych produktów, a także strefy relaksu z kuchnią wegańską, pyszną kawą i kojącą muzyką. Bilety na wydarzenie dostępne są do kupienia TUTAJ.

DO KAWY wydarzenie GREEN CANOEźródło: Art of Healing

Dziękuję za Twój komentarz.

2 komentarze

 • comment-avatar
  Elżbieta Sidorowicz-Adamska 8 października 2019 (09:49)

  Pani Joanno, bardzo, bardzo dziękuję za rekomendację mojej książki!
  Pozdrawiam serdecznie Panią i wszystkich Czytelników Pani bloga.

 • comment-avatar
  Agnes Agnieszka 4 października 2019 (19:04)

  Książka mnie zainteresowała

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.