DO KAWY #146 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #146 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Z ilustracjami Jana Marcina Szancera wielu z nas na pewno miało okazję się spotkać, ponieważ przez lata urozmaicały niezliczoną ilość książek dla dzieci – i nie tylko. Nowa publikacja o tytule Jan Marcin Szancer ambasador wyobraźni poświęcona jest w całości twórczości artysty i pokazuje bogaty wybór najlepszych ilustracji. Wszystkich, którzy pragną wybrać się w sentymentalną podróż, odsyłamy TUTAJ.

książka do kawy GREEN CANOE źródło: Aros

#2 Muzyka

7 marca 2020 roku odbędzie się w Gliwicach koncert Jamesa Blunta, który po raz kolejny zawita do Polski – tym razem ze swoją nową płytą Once Upon A Mind. Jak twierdzi, jest to powrót do starych brzmień, którym przodowała gitara akustyczna. Każdy, kto ma ochotę zaśpiewać największe hity artysty na żywo pośród innych fanów, wszystkie informacje na temat biletów znajdzie TUTAJ.

muzyka do kawy GREEN CANOEźródło: Arena Gliwice

#3 Teatr/Kino

Przed nami kolejne wydarzenie filmowe. Festiwal Grand Off, który w tym roku będzie miał już swoją 13. edycję, promuje kino niezależne w Polsce. Od 25 listopada do 2 grudnia obejrzymy w Warszawie filmy z całego świata z różnych gatunków oraz weźmiemy udział w warsztatach tematycznych prowadzonych przez specjalistów w dziedzinach związanych z powstawaniem filmu „od podszewki”. Więcej na temat tego wydarzenia dowiecie się TUTAJ.

kino GREEN CANOEźródło: Facebook/Grand OFF Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata

#4 Miejsce z klimatem

Dla tych, którzy do dobrego filmu lubią wypić równie dobrą kawę powstała we Wrocławiu kawiarnia Coffilm. To miejsce, w którym możemy zamówić ulubiony, ciepły napój w przytulnej, wręcz domowej atmosferze, a wieczorami zasiąść wygodnie i zrelaksować się przy ciekawym filmie. Zainteresowani? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyjcie TUTAJ.

kawiarnia coffilm do kawy GREEN CANOEźródło: Facebook/Coffilm

#5 Miejsce w sieci

Kultura indyjska kojarzy się przede wszystkim z bogactwem kolorów. Z przepięknych ręcznie tworzonych materiałów, malowideł i dekoracji można czerpać inspiracji bez końca. Na Google Arts & Culture pojawił się segment ułożony kolorystycznie, w którym możemy obejrzeć zdjęcia przedstawiające kulturę, sztukę, ludzi i naturę Indii. Znajdziecie go dokładnie TUTAJ.

miejsce w sieci Indie DO KAWY GREEN CANOE

#6 Wydarzenie

30 listopada i 1 grudnia odbędą się w Krakowie Targi artystów i dizajnerów NÓWKA SZTUKA. Skierowane są do miłośników sztuki i designu, którzy lubią śledzić na bieżąco nowości w tym obszarze. W trakcie targów znajdziemy elementy związane z wystrojem wnętrz oraz sztuką, czyli różnego rodzaju plakaty, grafiki, ilustracje, fotografie i malarstwo. Można wyliczać bez końca. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

targi wydarzenie GREEN CANOEźródło: Materiały prasowe Targów NÓWKA SZTUKA

#7 Relaks

Targi Plakatu promujące w Polsce sztukę plakatu i ilustracji odbędą się w Warszawie po raz siódmy. W niedzielę 8 grudnia czekają na nas takie atrakcje, jak wystawy oryginalnych prac artystów z całej Polski, warsztaty i sesje mentorskie ekspertów oraz bezcenna atmosfera, dla której charakterystyczny jest zgiełk, swoboda i ciągłe odkrywanie czegoś nowego. O tym wszystkim przeczytacie więcej TUTAJ.

relaks GREEN CANOEźródło: Facebook/Targi Plakatu

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.