DO KAWY #246 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #246 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Dziś w naszym DO KAWY polecamy Wam „Zaradnik życiowy” autorstwa Erin Zammett Rudy. Nie musimy być idealni. Wszyscy to wiemy i głośno o tym mówimy. Tylko czy oznacza to, że mamy przestać się starać? Uczyć nowych rzeczy? Rozwijać się? Mamy prawo do bycia nieidealnymi, ale także prawo do rozwoju oraz ciągłej nauki. Wspomniany „Zaradnik życiowy” jest książką, która pokazuje i uczy bez zbędnej presji. Chcecie spróbować? Może odkryjecie w sobie nowe talenty :) Serdecznie polecamy! :)

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

Anna Jopek to młoda kompozytorka i pianistka. We współpracy w trójmiejskimi muzykami powstała płyta „Insight”. Brzmienia, jakie na niej usłyszymy to połączenia muzyki klasycznej, jazzowej oraz współczesnej. Pojawia się także muzyka ilustracyjna. Prawda i autentyczność, która dla artystki jest najważniejsza, słyszana jest dobrze w każdym utworze.

źródło:empik.com

 

#3 Teatr/ kino

Czy Twoja przyjaźń wytrzyma wszystko? Szczerość czy gra pozorów? Dziś polecamy Wam film „F_cking Bornholm”. Grupa przyjaciół wybiera się z rodzinami na weekend na wyspę. Konflikt pomiędzy dziećmi wywołuje nieporozumienia i szereg komplikacji wśród dorosłych. Film pokazuje, że prawda o nas samych ujawnia się w niespodziewanym momencie. Na pozór szczęśliwe pary- ale cz tak jest naprawdę? Polecamy!

źródło:filmweb.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Jeśli marzycie o chwili relaksu w cichej i spokojnej okolicy, to dziś zabieramy Was na Warmię i Mazury:) Butterfly Factory to przepiękny dom w otoczeniu lasów i łąk, który jest do wyłącznej dyspozycji gości. Daje to wyjątkowy komfort oraz poczucie spokoju. Od okolicznych gospodarstw można zakupić ekologiczne jedzenie i wyczarować prawdziwą ucztę. Przekonajcie się sami- my jesteśmy tym miejscem zachwyceni:) Polecamy serdecznie!:)

źródło:butterfly-factory.com

 

#5 Miejsce w sieci

Jeśli szukacie inspiracji na ciekawe podróże oraz na to, jak pogodzić pracę ze zwiedzaniem świata to zapraszamy Was do odwiedzenia bloga Zamieszkali.pl. Blog prowadzony przez Arletę, która wraz z mężem Rafałem od 2014 roku pracuje zdalnie i podróżuje w przeróżne miejsca. Miejsce w sieci pełne pasji, radości życia i słońca! :) Serdecznie polecamy! :)

źródło: zamieszkali.pl

 

6 Relaks

Męczy Was wszystko i ogarnia stres? Najlepszym sposobem jest urlop od wszystkich obowiązków, ale wiemy, że nie jest to takie proste. Co powiecie na jogę, która pozwoli się Wam zrelaksować i wyciszyć? Gwarantujemy lepsze samopoczucie już po pierwszej sesji :) Poniżej znajdziecie film z doskonałymi ćwiczeniami. Polecamy!

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.