Jak dopasować okna do aranżacji wnętrza. - GREEN CANOE

Jak dopasować okna do aranżacji wnętrza.

Jak już zapewne wiecie Green Canoe jest ambasadorem OKNOPLAST, z czego jesteśmy zresztą niezwykle dumni. To marka słynąca z bardzo wysokiej jakości  i to zarówno w Polce, jak i zagranicą. Niezwykle czuliśmy się np. we Włoszech, widząc co krok ich salony firmowe. Czemu zawdzięczają swój sukces? Jakości raz, ale również bardzo uważnemu śledzeniu trendów i uważności na potrzeby swoich Klientów – czyli nas. Bo okno to nie tylko rama i szyba – to także  mnóstwo cech, które czynią z niego produkt wpisujący się w oczekiwania rynku; najwyższej klasy, bądź nie.

Jeżeli tylko mamy na to wpływ przy budowie naszego mieszkania czy domu – sami wybieramy okna, oceniając je jako kwestię kluczową całej inwestycji. Nie od dziś wiadomo również, że dla aranżacji wnętrza, to właściwe dobranie odpowiednich okien jest istotnym elementem przy tworzeniu konkretnego stylu. Jak jednak dopasować je w taki sposób, aby jak najlepiej komponowały się ze stylem, w którym chcemy urządzić wnętrze? Przy założeniu, by jednocześnie były funkcjonalne, wpuszczając do naszych domów odpowiednią ilość światła? Nie możemy przecież zapomnieć także o praktycznej stronie naszych wyborów. Inne okna będą pasowały do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, a inne będą wspaniale wpisywać się w styl klasyczny lub vintage. Kolorystyka, materiał, grubość przeszklenia, rodzaje wykończenia (np. klamki) – to wszystko ma duże znaczenie. I są to decyzje, które musimy podjąć, decydując się na konkretny model okna. Dlatego wszystkim, którzy stoją przed koniecznością wyboru lub zmiany okien, gorąco polecamy świetny filmik, który znajdziecie na You Tube na kanale OKNOPLASTU, a także poniżej :) Jesteśmy zresztą oczarowani całą serią tych poradnikowych filmów – Green Canoe zawsze docenia najwyższą JAKOŚĆ:)

Dziękuję za Twój komentarz.

5 komentarzy

 • comment-avatar
  Led-labs.pl 22 sierpnia 2017 (14:47)

  Czuję się oczarowany! Pozdrawiam!

 • comment-avatar
  Wentylacja 10 sierpnia 2017 (10:45)

  Świetnie zrobione wideo. Dziękuję Ci za podzielenie się nim, wyciągnąłem wiele z niego.

 • comment-avatar
  olga 16 czerwca 2017 (00:47)

  A jednak zostałam na wizji :) Opinii nie zmieniam, szacun dla Joasi :)
  Pozdrawiam, Olga

 • comment-avatar
  olga 15 czerwca 2017 (01:10)

  No cóż… chyba nie rozumiem geniuszu tych reklam. Prawdopodobnie mój komentarz zostanie wycięty ale nie mogłam się powstrzymać… hmm…

 • comment-avatar
  T.Wój 14 czerwca 2017 (15:12)

  Mega są te filmiki. Wielki szacun! Aż ciężko uwierzyć, że to polska marka ;-)

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.