DO KAWY #122 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #122 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Jednorazowi ludzie Kevina Balesa to obraz współczesnego niewolnictwa, który wydaje się dla nas tematem zupełnie odległym. Autor wyjaśnia pochodzenie tego zjawiska i w jaki sposób ono właściwie funkcjonuje w naszych czasach. Historia przedstawiona w książce otwiera oczy i zmusza do refleksji na temat kondycji dzisiejszego społeczeństwa. Znajdziecie ją np. TUTAJ.

książka do kawy GREEN CANOEźródło: Wydawnictwo w Podwórku

#2 Muzyka

Słyszeliście już o duecie Bass Astral X Igo z Krakowa? Ich muzyka przyciąga stopniowo coraz więcej fanów, zarówno z Polski, jak i zagranicy. Można zdefiniować ją jako elektryczną, ponieważ tworzona jest przy pomocy komputera. Jednak to określenie nie wystarcza, aby w pełni oddać jej charakter. Brzmienia dwójki artystów są oryginalne, różnorodne, eklektyczne i porywające do ruchu. Tę muzykę po prostu się czuje. Przekonajcie się o tym słuchając ich albumu Orell. Znajdziecie go np. TUTAJ.

muzyka do kawy GREEN CANOEźródło: Empik

#3 Teatr/Kino

Kołobrzeg już po raz ósmy zaprasza wszystkich na Kołobrzeg Suspense Film Festival – jedyny taki w Polsce festiwal kina sensacyjnego. Już teraz zarezerwujcie sobie ostatnie dni miesiąca, ponieważ od 28 do 30 czerwca będziemy mieli okazję zobaczenia najciekawszych tytułów polskich oraz zagranicznych. Szczegóły wydarzenia możecie śledzić TUTAJ.

do kawy kino festiwal GREEN CANOEźródło: Kołobrzeg Suspense Film Festival

#4 Miejsce z klimatem

Duże księgarnie sieciowe to nie jedyne miejsca, w których możemy zakupić ciekawe książki. Te kameralne docenimy często bardziej ze względu na wyselekcjonowany zbiór, konkretną tematykę oraz wyjątkową atmosferę. Księgarnia Bookoff w Warszawie oferuje szereg tytułów z zakresu sztuki, architektury, projektowania, fotografii, mody, a nawet podróży i kulinariów. W sklepie internetowym księgarni, który znajdziecie TUTAJ, dostaniemy nawet pozycje często niedostępne w Polsce.

do kawy miejsce z klimatem księgarnia artystyczna GREEN CANOEźródło: Facebook/Księgarnia Artystyczna Bookoff

#5 Miejsce w sieci

Na stronie Mamala znajdziecie świeży tekst – dokładnie z wczoraj – na temat dobrego snu. Alicja opisuje swoje wieczorne rytuały, które pomagają jej zrelaksować się po całym dniu i przygotować się na wyzwania kolejnego. Tekst znajdziecie TUTAJ. Zachęcamy Was do przeczytania – może zainspiruje i Was.

do kawy miejsce w sieci GREEN CANOEźródło: Mamala

#6 Wydarzenie

14 i 15 czerwca odbędzie się w Warszawie kolejny Co Jest Grane 24 Festival. Na scenie wystąpią najlepsi polscy artyści, a dla uczestników wydarzenia przygotowane zostały dodatkowe atrakcje w postaci warsztatów, spotkań z artystami oraz strefy kulinarnej foodtracków z całej Polski. Bilety i szczegóły programu dostępne są TUTAJ.

wydarzenie festiwal GREEN CANOEźródło: Co Jest Grane 24

#7 Relaks

W kilku miastach w Polsce trwa właśnie World Class Cocktail Festival. Do 16 czerwca możemy zrelaksować się w wybranym barze lub restauracji, rezerwując dwa koktajle za jedyne 29 zł. Ideą festiwalu jest zapoznanie uczestników z działalnością polskiej sceny koktajlowej oraz wspieranie jej rozwoju. Każdy, kto ma ochotę na mile spędzony wieczór, dowie się wszystkiego TUTAJ.

do kawy relaks koktajl festiwal GREEN CANOEźródło: Cocktail Festival

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.