DO KAWY #253 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #253 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Dziś w naszym cyklu DO KAWY książka „Mieszkaj szczęśliwie”. Znajdziemy w niej porady, jak stworzyć w naszym domu niezwykły klimat. Jakie zapachy będą najprzyjemniejsze do naszego domu? Jakie kwiaty wybierać, aby poprawić nastrój? Te oraz wiele innych, ciekawych porad znajdziecie w poradniku Victori Harrison. Serdecznie polcamy!:)

 źródło:empik.com

#2 Muzyka

Koncerty „Meskiego grania” to już wieloletnia tradycja. Mocne brzmienia, festiwalowy klimat i niesamowici artyści, to przepis na niezapomniane chwile:) Szansa na zdobycie biletów jest już wprawdzie niewielka, ale warto obserwować kanały na social mediach tego wydarzenia, aby usłyszeć fragmenty koncertów i poczuć tę wyjątkową atmosferę. Płyta z najlepszymi utworami tegorocznej trasy ukaże się wkrótce:)

źródło:rytmy.pl

#3 Teatr/kino

Wakacje to doskonały czas na to, aby uczyć nasze dzieci kontaktu z kulturą i sztuką. Specjalnie w tym czasie, organizowane są darmowe spektakle plenerowe. Poniżej prezentujemy harmonogram spektakli dla mieszkańców Brennej, ale warto sprawdzić repertuary w swojej najbliższej okolicy, bo takich wydarzeń jest bardzo dużo:) Polecamy!

źródło:mieszkaniec.brenna.org.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Podzielimy się z Wami naszą najnowszą miłością:) Restauracja „Zorba” w Gdańsku. Dokonałe potrawy kuchni śródziemnomorskiej, przytulne, gwarne wnętrze i muzyka „na żywo” w każdy weekend:) No i najpiękniejszy widok na Motławę! Koniecznie musicie tu być! :) Polecamy!

źródło:szafarnia10.pl

 

#5 Miejsce w sieci

Czas letni to spotkania w gronie najbliższych, w szczególności przy stole:) Znaleźliśmy dla Was doskonały blog z przepysznymi potrawami- sami korzystaliśy już z nich nie jeden raz:) Na Blog z apetytem znajdziecie przepisy na każdą okazję:) Polecamy Wam serdecznie! :)

#6 Relaks

Kochacie morze?:) My tak!!! Zanim wybierzemy się na nasz urlop lubimy wprowadzać się w morski klimat muzyką…a raczej odgłosami morza. Szum fal, śpiew ptaków… Posłuchajcie razem z nami! :)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.