DO KAWY #267 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #267 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

DO KAWY rozpoczynamy kolejny raz książką Agnieszki Maciąg. Tym razem jej najnowsza pozycja „Dziennik radości” doskonale pasuje do czasu jaki mamy na świecie. Niepokój, strach o jutro, widmo inflacji, kryzysu i wojny, problemy w pracy czy domu- to wszystko otacza nas każdego dnia. Czy bycie szczęśliwym może być niezależne od tego co nas otacza? Jak przestać być niewolnikiem wydarzeń, które dzieją się wokół? Wolność i szczęście zaczyna się w głowie. Jak być prawdziwie szczęśliwym? Zajrzyjcie koniecznie do książki „Dziennik szczęścia”- warta przeczytania w tym trudnym dla wszystkich z nas czasie:)

źródo:empik.com

#2 Muzyka

Paweł Domagała to znany szerokiej publiczności aktor, ale także utalentowany wokalista. Jego piosenka „Weź nie pytaj” rozbrzmiewała w każdej stacji radiowej i telewizyjnej. Artysta wydał właśnie swoją czwartą płytę zatytułowaną „Narnia”. Instrumentalne i bardzo sentymentalne brzmienia wprowadzają nas w bardzo intymny, prywatny świat autora. Wzruszająca, prosta, prawdziwa. Doskonałe dopełnienie długich zimowych wieczorów. Serdecznie polecamy! :)

źródło:empik.com

#3 Teatr/ kino

Dziś zapraszamy Was na rodzinny seans:) Film „Za duży na bajki” to piękna opowieść o beztroskim dzieciństwie, które przerywa choroba mamy. Waldek, główny bohater, uwielbia e-sport i przygotowuje się do turnieju gamingowego. Jego bezpieczny świat, o który dba jego nadopiekuńcza mama kończy się wraz z jej dłuższą nieobecnością. Opieka ekscentrycznej ciotki nie tylko  wprowadza nieznaną dotąd chłopcu dyscyplinę, ale także prawdziwą lekcję życia. Miłość, choroba kochanej mamy, przyjaźń – z tym wszystkim zmierzyć się musi chłopiec. Film doskonały dla całej rodziny. Bardzo polecamy! 

źródło:filmweb.pl

#4 Miejsce z klimatem

Jeśli marzycie o tym, aby uciec z bliskimi na świąteczny czas gdzieś daleko to doskonałym miejscem jest Blossom Hill Apartaments. Piękne siedlisko położone  zacisznej okolicy i komfortowy, elegancki apartament, to wszystko czego potrzeba:) Położony jest w okolicach Elbląga, ale „każdy, kto kiedykolwiek był w Bieszczadach, ma nieodparte wrażenie, że znalazł się właśnie u ich „przyrodniej siostry”, czyli na Wysoczyźnie Elbląskiej”. Tu jest pięknie! Polecamy! :)

źródło:booking.com

#5 Miejsce w sieci

Może ktoś z Was potrzebuje porady architekta? :) ArchiHelp to akcja promująca studentów architektury, którzy bezpłatnie udzielą porad aranżacyjnych. ” Dla nich to wstęp do zawodu, a dla osób poszukujących porad wnętrzarskich okazja, by spojrzeć na swoje mieszkanie oczami młodych architektów”. Konsultacje odbędą się w jutro 17 grudnia na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej, na ul. Oskara Sosnowskiego 11 . Na konsultacje obowiązują zapisy poprzez stronę https://www.archihelp.info/. Serdecznie polecamy! :)

#6 Relaks

Święta już tuż tuż:) Czego nie może zabraknąć na stole? Śledzia! :) U nas to obowiązkowa potrawa :) Doskonały przepis na świąteczną odsłonę śledzia znajdziecie na kanale Agnieszki Mielczarek:) Życzymy miłego gotowania i smacznego! :)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.