DO KAWY #111 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #111 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

We własnych czterech ścianach spędzamy codziennie sporo czasu. Dom to miejsce, do którego wracamy po godzinach pracy, w którym odpoczywamy i tworzymy rodzinne wspomnienia. Właśnie dlatego powinna być to przestrzeń nasza własna – pełna optymizmu, miłości i pozytywnej energii. Dzięki książce W domu jak w raju Diany Quan dowiecie się jak stworzyć taką oazę szczęścia we własnych wnętrzach. Lekturę znajdziecie np. TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: Świat Książki

#2 Muzyka

Wszyscy, którzy w sztuce filmowej cenią sobie także odpowiednią ścieżkę dźwiękową, nie będą mogli doczekać się 12. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Będzie on trwał od 14 do 21 maja. Bilety na wydarzenie uciekają w mgnieniu oka, dlatego nie zwlekajcie do ostatniej chwili. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: Festiwal Muzyki Filmowej

#3 Teatr/Kino

W Poznaniu w Concordia Design odbędzie się pokaz filmu Dlaczego jesteśmy kreatywni?. To pytanie zadał swoim bohaterom reżyser Hermann Vaske, który przez 30 lat odbył 50 rozmów z najbardziej znanymi postaciami współczesnej kultury. Podczas seansu 2 kwietnia okazję na udzielenie odpowiedzi na to pytanie będziemy mieli również my sami. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: Concordia Design

#4 Miejsce z klimatem

Dzisiejsze klimatyczne miejsce może i działa w sieci, ale jego owoce są jak najbardziej namacalne. Odsyłamy Was do cateringu dietetycznego BISTRO BOX Agnieszki Mielczarek. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną zdrowo się odżywiać, ale przygotowywanie menu wolą pozostawić w rękach specjalistów. Ofertę BISTRO BOX znajdziecie TUTAJ. Skusicie się?:)

do kawy GREEN CANOEźródło: BISTRO BOX

#5 Miejsce w sieci

W każdej sferze życia staramy się szukać rozwiązań najbardziej zgodnych z naturą – przede wszystkim w naszej codziennej pielęgnacji. Na temat pomysłów i motywacji do naturalnego dbanie o zdrowie i urodę przeczytamy w artykule na stronie Kameralna – w sam raz dla mam i nie tylko. Wpis znajdziecie TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: Kameralna

#6 Wydarzenie

Magazyn ELLE organizuje pierwszą edycję konferencji ELLE About Fashion. 6 kwietnia czekają na uczestników wspaniałe atrakcje związane w całości z modą. Wykłady w trzech blokach tematycznych, warsztaty o trendach w stylizacjach i makijażu, fascynujące rozmowy z ekspertami, upominki – wszystko to i wiele więcej. Program i bilety na wydarzenie dostępne są TUTAJ

do kawy GREEN CANOEźródło: ELLE

#7 Relaks

Przed nami kolejna edycja ciekawego spotkania Niech żyje papier! Ilustracja. Jak sama nazwa wskazuje, tematem przewodnim będzie ilustracja. W ramach wydarzenia weźmiemy udział w wykładach, warsztatach oraz targach, podczas których dowiemy się więcej na temat tej prężnie rozwijającej się sztuki. 30 marca zapraszamy Was więc do Warszawy. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: Facebook/Zwykłe Życie

Dziękuję za Twój komentarz.

1 komentarz

  • comment-avatar
    Radownisia 23 marca 2019 (10:33)

    Zaintrygowałaś mnie tą książką i już ją do mnie wysyłają :)

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.