DO KAWY #112 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #112 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Mamy świetną propozycję dla każdego, kto podczas czytania lektury pragnie poczuć lekki dreszczyk emocji. Furia – nowa powieść Sandry Brown sprawi, że nie będziecie w stanie się od niej oderwać. Opowiada ona historię bohaterskiego majora Trappera oraz dziennikarki Bailey, zdeterminowanej do przeprowadzenia z nim wywiadu. Patowa sytuacja zmusza ich do wspólnego rozwiązania tajemnicy zamachów bombowych w Dallas. Książkę znajdziecie np. TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: Empik

#2 Muzyka

Kolejne trzy niedziele – 31 marca oraz 7 i 14 kwietnia – niosą wiele atrakcji dla wielbicieli muzyki barokowej. W ramach VII Festiwalu Wiosna Barokowa odbędą się przede wszystkim koncerty z udziałem instrumentów barokowych. Razem z nimi usłyszymy wspaniałe głosy najbardziej utalentowanych śpiewaków. Wszystkich chętnych na dobre chwile przy inspirującej muzyce odsyłamy po więcej szczegółów TUTAJ.

 GREEN CANOEźródło: Facebook/Pałac w Rybnej

#3 Teatr/Kino

Dzisiaj do kin trafiła ekranizacja powieści Rhidiana Brooka W domu innego. Akcja filmu rozgrywa się w 1946 roku, kiedy Rachael Morgan dołącza w powojennym Hamburgu do swojego męża – brytyjskiego pułkownika, któremu powierzono zadanie przywrócenia zniszczonego miasta do ładu. W rolach głównych zobaczymy Keirę Knightley, Jasona Clarke’a oraz Alexandra Skarsgårda. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

#4 Miejsce z klimatem

Jeśli Domnumer 10 we wsi Pokrzywnik, w Karkonoszach nie jest Wam jeszcze znany, to koniecznie musicie sprawdzić jego ofertę. Znajdziemy w nim wygodne pokoje, pięknie wyposażone i idealnie łączące w sobie atmosferę wiejską z dobrze przemyślanym designem. Jest to miejsce na wyjazd w cieplejsze dni jak znalazł! Sprawdźcie sami na stronie TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: Domnumer 10

#5 Miejsce w sieci

Warto czasami poznać świat sukcesu od innej strony. Ludzie, którzy w życiu osiągają postawione cele i spełniają swoje marzenia, robią to na wiele różnych sposobów. Jednak jest pewna rzecz, która dotyczy ich wszystkich, a konkretniej nawyki. Jakie? Tego dowiecie się czytając w magazynie Zwierciadło artykuł Złotodajne nawyki: Co robią ludzie sukcesu?. Znajdziecie go TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: Zwierciadło

#6 Wydarzenie

9. Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty odbędą się w ten weekend we Wrocławiu. Swoją ofertę zaprezentują – poza twórcami kosmetyków naturalnych – kosmetolodzy, wizażyści, salony kosmetyczne oraz eksperci od zdrowia i urody. W ramach wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać z porad i konsultacji ekspertów, a także wybranych zabiegów. Z pewnością jest wśród Was wielu wielbicieli naturalnej pielęgnacji. Zapraszamy więc wszystkich TUTAJ po więcej informacji.

do kawy GREEN CANOEźródło: Targi Natural Beauty

#7 Relaks

Na koniec coś ciekawego ze świata mody. Od 12 do 14 kwietnia trwać będą Targi Polska Szafa. W centrum handlowym Posnania w Poznaniu swoją odzież, biżuterię, obuwie i wszelkie dodatki zaprezentują najbardziej kreatywni projektanci z całej Polski. To nie będzie zwykła przechadzka po galerii :) Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ.

GREEN CANOEźródło: Targi Polska Szafa

Dziękuję za Twój komentarz.

1 komentarz

  • comment-avatar
    Radownisia 29 marca 2019 (08:41)

    Cudowne miejsce! Totalnie klimatyczne ;) W moim stylu, możesz być pewna, że tam kiedyś zabawię :D

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.