DO KAWY #162 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #162 – kino, lektura, pasja

Wyjątkowa sytuacja wymaga od nas wyjątkowych rozwiązań, dlatego w dzisiejszym DO KAWY przygotowaliśmy dla Was polecenia, które umilą czas spędzony w domu. Kilka pozycji pozostaje bez zmian, jednak przed Wami także kilka niespodzianek. Zapraszamy więc do czytania:)

#1 Książka

Zacznijmy od pozycji dedykowanej wszystkim paniom. Kobieta w wielkim mieście Katarzyny Olubińskiej to zbiór inspirujących rozmów z kobietami sukcesu, które opowiadają o drodze do spełnienia marzeń, swoich pasjach, momentach wzlotu i upadku. Z pewnością będą one zachętą do działania dla wielu z nas.
Książka dostępna jest np. TUTAJ.

do kawy książka GREEN CANOE źródło: Empik

Drugim tytułem, po który warto sięgnąć jest Ego to Twój wróg Ryana Holyday’a. Tym razem za temat obrał ego – wewnętrznego sabotażystę naszych sukcesów. Dzięki tej książce otworzymy oczy, spojrzymy z dystansem na samych siebie i poskromimy złe nawyki.
Książka dostępna jest np. TUTAJ.

do kawy książka GREEN CANOEźródło: Empik

#2 Muzyka

O Spotify słyszeliście na pewno nie raz. Na Instagramie GREEN CANOE mogliście zobaczyć różne polecenia muzyczne właśnie z tej aplikacji, ponieważ w naszych redakcyjnych progach zawitała ona już na stałe. Jest to bardzo wygody i ekonomiczny sposób słuchania muzyki oferujący całe albumy właściwie każdego artysty, który przyjdzie Wam do głowy. Dostępny za darmo oraz w pełnej wersji w pakiecie comiesięcznej subskrypcji.
Więcej na temat Spotify dowiecie się TUTAJ.

muzyka do kawy GREEN CANOEźródło: Facebook/Spotify

#3 Teatr/Kino

Podczas siedzenia w domu brakuje Wam teatralnych rozrywek? Nie musicie się martwić, ponieważ wiele placówek kultury przygotowało pokazy online, dzięki którym teatr przyjdzie do Was. Jutro (21 marca) o godz. 19:00 teatr TR Warszawa zaprasza na transmisję spektaklu „Cząstki kobiety”, z którym bliżej zapoznacie się TUTAJ.

teatr do kawy GREEN CANOEźródło: Facebook/TR Warszawa

#4 Miejsce w sieci

Jeżeli czas spędzony w domu chcecie wykorzystać na naukę czegoś nowego, to polecamy Wam zajrzeć na portal Udemy. Można tam znaleźć kursy online prowadzone przez specjalistów z różnych dziedzin. Wystarczy wykupić wybrane lekcje i uczyć się w swoim tempie. Prowadzone są często w języku polskim, a kursy angielskie w większości wyposażone są w napisy, dlatego bariera językowa nie będzie stanowić problemu.
Swoje wymarzone kursy znajdziecie TUTAJ.

udemy miejsce w sieciźródło: Facebook/Udemy

#5 Relaks

Ninateka to prawdziwa skarbnica filmów, literatury oraz sztuki – dostępne są one całkowicie za darmo. W tym wyjątkowym czasie biblioteka przygotowuje również specjalne pokazy online filmów fabularnych, dokumentalnych i spektaklów teatralnych, które dostępne są o godz. 20:00 dzisiaj i w najbliższy weekend. Zajrzyjcie koniecznie na stronę główną TUTAJ.

miejsce w sieci ninateka GREEN CANOEźródło: Facebook/Ninateka

Dla tych, którzy szukają najnowszych książek w jednym miejscu, polecamy Legimi. Jest to ogromna biblioteka, w której mamy dostęp do nieograniczonej liczby ebooków i audiobooków za miesięczną opłatą. Działa ona na takiej zasadzie jak Netflix albo Spotify. Jeśli więc lubicie czytać na urządzeniach elektronicznych, to jest to miejsce idealne dla Was.
Więcej dowiecie się TUTAJ.

do kawy książka GREEN CANOEźródło: Facebook/Legimi

Dziękuję za Twój komentarz.

1 komentarz

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.