DO KAWY #178 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #178 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Już za parę dni święta. Jeśli kochacie czytać książki o takiej tematyce to mamy dla Was idealną propozycję. „Wigilijne opowieści” to niezwykły zbiór 12 opowiadań polskich autorów. Każde opowiadanie napisane jest przez innego autora, dzięki czemu nie sposób się nudzić. Dodatkowym atutem tej książki są przepisy na świąteczne potrawy, którymi dzielą się z nami autorzy każdego z opowiadań.  „Wigilijne opowieści” czyta się z ogromną przyjemnością.

www.empik.pl

 

#2 Muzyka

Filharmonia Suwałk w swoim cyklu koncertów online tym razem zaprasza nas na wyjątkowy Koncert Świąteczny. Orkiestra zagra pod batutą Krzysztofa Jakuba Kozakiewicza. Koncert odbędzie się już dziś, 18 grudnia o godzinie 19:00. W repertuarze usłyszymy najpiękniejsze polskie i zagraniczne kolędy  oraz najbardziej znane utwory muzyki klasycznej. Koncert zobaczyć możecie tutaj.

 

www.soksuwalki.eu

 

#3 Teatr/ kino

Teatr Współczesny w Warszawie po raz kolejny zaprasza nas na spektakl online. Sztuka pt. „Ludzie i anioły” w reżyserii Wojciecha Adamczyka,  odbędzie się 19 grudnia o godzinie 19:00. Jest to doskonale napisana komedia- pełna akcji i humoru. Spektakl możecie zobaczyć na www.wspolczesny.pl

 

 

#4 Miejsce z klimatem

Uwielbiamy Kraków- jest magiczny i piękny. Znaleźć tam można wiele ciekawych miejsc. Jednym z takich miejsc jest CAFE Nowa Księgarnia. Cudowne miejsce dla wszystkich miłośników książek. Znajdziemy tu nie tylko nowości wydawnicze, ale także przepyszną i aromatyczną kawę. Czego chcieć więcej? :)

 

www.facebook.pl

 

#5 Miejsce w sieci

W okresie świątecznym, w większych miastach co roku odbywały się jarmarki bożonarodzeniowe. Niestety w tym wyjątkowym roku, w związku z ograniczeniami sanitarnymi nie wszędzie taki jarmark można było zorganizować. Na szczęście internet po raz kolejny ułatwia nam tę sytuację. W jarmarku możemy wziąć udział online, na przykład w Jarmarku Bożonarodzeniowym w Gdańsku.

 

 www.bozonarodzeniowy.gda.pl

 

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.