DO KAWY #125 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #125 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Weterynarz z przypadku. Czego nie wiecie o swoich zwierzakach to książka napisana przez Philippa Schotta, weterynarza z kilkunastoletnim doświadczeniem. Opisuje w niej swoje przygody z czworonożnymi pacjentami oraz ich właścicielami, które rozbawią, a czasem również doprowadzą do łez. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o swoich domowych zwierzętach od profesjonalisty, to książkę znajdziecie np. TUTAJ.

książka do kawy GREEN CANOEźródło: Księgarnia Wydawnictwa Znak

#2 Muzyka

Wielbicieli jazzowych brzmień informujemy o Vertigo Summer Jazz Festival, który będzie trwał we Wrocławiu cały lipiec. Nie jest to jednak zwykły festiwal, ponieważ muzykę będziemy mogli usłyszeć dosłownie w całym mieście. W ten sposób organizatorzy chcą zarazić miłością do jazzu jak najwięcej osób i zachęcić wszystkich do eksploracji ulic Wrocławia. Dla zagubionych przygotowano również specjalną mapę wydarzenia. Wszystkiego dowiecie się TUTAJ.

muzyka do kawy GREEN CANOEźródło: Vertigo Summer Jazz Festival

#3 Teatr/Kino

W lipcu rusza kolejna Scena Kulturalna, a wraz z nią szereg atrakcji w postaci kabaretów, koncertów, pokazów filmowych oraz spotkań autorskich. W tym roku wydarzenia zlokalizowane będą w Jastarni, Jastrzębiej Górze, Józefowie k. Warszawy, Juracie, Łebie, Władysławowie i Wilanowie. Przez całe lato świetnie bawić będą się także najmłodsi, dla których przewidziane są specjalne zabawy. Wszystkie informacje dotyczące wydarzeń znajdziecie TUTAJ.

kino teatr kabaret GREEN CANOEźródło: Scena Kulturalna

#4 Miejsce z klimatem

Cisowy Zakątek to osada, w której znajdziemy 14 domków wypoczynkowych o oryginalnych nazwach takich jak BABKA Z PIACHU, czy JELEŃ nie ŁOŚ. Znajdują się one w nadmorskim Sasinie. Od niedawna zakątek gospodaruje również pałacem, który został zaadaptowany na ośrodek odnowy biologicznej oraz restaurację. Każdy domek jest świetnie wyposażony i pięknie zaaranżowany, co świadczy o starannym zadbaniu o każdy szczegół. Aby dowiedzieć się więcej i dokonać rezerwacji zajrzyjcie TUTAJ.

miejsce z klimatem GREEN CANOEźródło: Cisowy Zakątek

#5 Miejsce w sieci

Na stronie Newsweek Psychologia przeczytamy ciekawy artykuł na temat psychologii pozytywnej zajmującej się zagadnieniami szczęścia oraz dobrego samopoczucia. Wszak w badaniach psychologicznych nie mamy do czynienia jedynie z negatywnymi aspektami umysłu człowieka. W życiu pragniemy i dążymy do odczuwania przede wszystkim pozytywnych emocji, które składają się na nasze szczęście. Artykuł znajdziecie TUTAJ.

do kawy artykuł GREEN CANOEźródło: Newsweek Polska

#6 Wydarzenie

Podczas wakacyjnego wypoczynku warto odwiedzić Olsztyn, w którym od 15 do 17 sierpnia trwać będzie Olsztyn Green Festival 2019. Jest to wydarzenie obfitujące w koncerty polskich muzyków, food i fashion trucki oraz atrakcje promujące zdrowy i ekologiczny tryb życia. Bilety i listę występujących artystów znajdziecie TUTAJ.

wydarzenie do kawy GREEN CANOEźródło: Facebook/Olsztyn Green Festival

#7 Relaks

O zdrowiu, jak również i rozwoju osobistym oraz duchowym będzie mowa także podczas Festiwalu Witariada, który odbędzie w Serocku koło Warszawy. Od 12 do 14 lipca weźmiemy udział w prezentacjach, wykładach i zajęciach o tematyce żywieniowej, ekologii oraz leczeniu naturą. Czekają na nas również warsztaty, interaktywne zabawy i wieczorne ogniska – a wszystko to w sielskiej i relaksującej atmosferze. Więcej na temat festiwalu dowiecie się TUTAJ.

relaks festiwal GREEN CANOEźródło: Facebook/Festiwal Witariada

Dziękuję za Twój komentarz.

1 komentarz

 • comment-avatar
  Aleksandra 28 czerwca 2019 (16:36)

  Witam

  Cieszę się, że to miejsce cały czas się rozwija. Dawno tu nie byłam, jest kanał na youtube, nowe pomysły.
  Ciepło, miło i fajnie tu u Pani.
  Pozdrawiam
  Ola

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.