DO KAWY #228 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #228 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Dzisiejsze DO KAWY rozpoczynamy propozycją książkową skierowaną głównie do miłośników rozwoju osobistego oraz psychologii.  „Opowiastki do przemyślenia” Jorge Buckay to zbiór pouczających opowiadań, dzięki którym możemy zastanowić się na własnymi zmartwieniami oraz lepiej zrozumieć swoje życie. Autor bardzo często wykorzystuje historie innych osób, aby nie moralizować wprost, a jedynie zasugerować czytelnikowi pewne schematy i problemy. Serdecznie polecamy :)

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

Natalia Kukulska wraz ze znakomitymi muzykami stworzyła wyjątkowy projekt na polskiej scenie muzycznej. Piosenki zaśpiewane przez artystkę współgrające z muzyką Chopina to niezwykła uczta dla miłośników muzyki oraz nowoczesnych aranżacji. Uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu można w Krakowie oraz Wrocławiu. Bilety znajdziecie TUTAJ.  Polecamy! :)

źródło:prestigemjm.com

 

#3 Teatr/kino

Już 20 stycznia w toruńskiej sali koncertowej CKK Jordanki odbędzie wspaniałe widowisko. Tradycyjny chiński taniec, czarująca muzyka na żywo, piękne klasyczne stroje oraz interaktywne tło- to wszystko składa się na jeden z najlepszych spektakli wszechczasów. Powróć do Chin oraz ich kultury sprzed komunizmu. Bilety dostępne TUTAJ. Spektakl zachwyca- polecamy!:)

źródło:biletyna.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Zapewne każdy z Was ma takie miejsca, które kocha od pierwszego wejrzenia. Za klimat, za piękno, za dobrą kuchnię. Nas zdecydowanie urzekła restauracja Modern Food&Wine znajdująca się w Sopocie. Piękny , elegancki wystrój, wyśmienite dania oaz najlepsze wina. A wisienką na torcie jest widok z okna- cudowne morze :) Koniecznie odwiedźcie to miejsce :)

źródło:modernsopot.pl

 

#5 Miejsce w sieci

W sieci możemy znaleźć całą masę przeróżnych blogów. Jest to bowiem popularne narzędzie do tworzenia. Cieszy nas, że coraz częściej spotkać można bardzo dobre blogi tworzone „męskim okiem”:) Właśnie taki jest blog o nazwie… Męskim okiem :) Lifestyle, sport, kosmetyki, kuchnia oraz męskie kino akcji, to tylko niektóre propozycje od autora- Piotra Wolińskiego;) Serdecznie zapraszamy:)

źródło:meskimokiem/facebook

 

#6 Relaks

Nowy Rok to czas, aby dodać do swojego życia element pasji, znaleźć hobby. Nieustanny rozwój to klucz do sukcesu. I nie chodzi nam tylko o pracę czy biznes. Właśnie nasz wewnętrzny rozwój i nauka nowych rzeczy daje największą satysfakcję. My redakcyjnie, coraz częściej zerkamy na ofertę warsztatów ceramiki. Jest to nie tylko nauka, ale i świetny relaks.  Żywa pracownia to miejsce, w którym znajdziemy bogatą ofertę warsztatów i szkoleń związanych z ceramiką, a także niepowtarzalny klimat:) Polecamy Wam serdecznie;)

źródło:zywapracownia.pl

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.