MILION wyświetleń na Youtube! Nasza GRUPA na facebook, Q&A- nowy film. - GREEN CANOE

MILION wyświetleń na Youtube! Nasza GRUPA na facebook, Q&A- nowy film.

Moi drodzy, z ogromną dumą mogę ogłosić, że nasze filmy na YouTube osiągnęły już ponad milion wyświetleń:) Nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę :) Tworzenie dla Was materiałów to oczywiście ogromna przyjemność, ale także mrówcza, systematyczna praca, bardzo duże nakłady energii, wiedzy, cierpliwości no i środków finansowych. Dobrze więc wiedzieć, że nasze propozycje i filmy cieszą się z Waszej strony tak dużym zainteresowaniem i zyskują Waszą przychylność  – DZIĘKUJĘ z całego serca.  Pytaliście jak można zasubskrybować nasz kanał. Najpierw musicie założyć konto na gmail O TUTAJ.

Podany link krok po kroku pokieruje Was jak możecie założyć sobie na nim również adres mailowy. Z kontem – możecie dokonać już subskrypcji, TUTAJ  i UWAGA koniecznie kliknijcie w dzwoneczek przy napisie SUBSKRYBUJ – będziecie powiadamiani o każdym nowym filmie.


Dla tych z Was, którzy chcą być z nami bliżej i np. za jakiś czas wziąć udział w zlocie płynących GREEN CANOE, zapraszam do zapisania się do naszej nowo powstałej grupy facebook’owej – QUALITEAM GREEN CANOE.
Koniecznie do nas dołączcie -oprócz wielu wnętrzarskich inspiracji znajdziecie BARDZO, ale to bardzo przyjazną atmosferę, dużo życzliwości i wzajemnego wsparcia. To grupa promująca świetną jakość i relacje międzyludzkie oparte na uśmiechu i dobrym nastawieniu do drugiej strony. ZAPRASZAM :)

A teraz już film – TUTAJ obejrzycie materiał z Waszymi pytaniami i moimi odpowiedziami. Miłego oglądania:)

p.s. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ WAM – za ten milion, za tyle wsparcia, za wieloletnią obecność na Zielonym Czółnie. A tych z Was, którzy dopiero co wyruszyli z nami w twórczy rejs – witam najserdeczniej jak tylko potrafię na naszym pokładzie. Mam nadzieję, że ta podróż będzie dla Was przemiłym przeżyciem i wyniesiecie z niej mnóstwo inspiracji.

 

Dziękuję za Twój komentarz.

2 komentarze

 • comment-avatar
  Grażyna 23 lipca 2018 (14:16)

  Jesteś Asiu niepowtarzalna, i ta twoja pasja, aż wciąga

 • comment-avatar
  Dorota 15 czerwca 2018 (12:39)

  Robię kawę … i czuję że tam jestem ….
  Pozdrawiam

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.