Wiosenne dekoracje - nowy odcinek. Pastelowa aranżacja. - GREEN CANOE

Wiosenne dekoracje – nowy odcinek. Pastelowa aranżacja.

Pastelowe kolory, tak często uwielbiane przez kobiety! Aranżacje w takich barwach kojarzone bywają często z typowo damskimi wnętrzami, a nawet dziecięcymi. Przez co zresztą, zniechęcają do siebie szczególnie męską część odbiorców. Dzisiaj kontynuując cykl naszych przedświątecznych filmów przedstawiających różne sposoby na udekorowanie stołu wiosennego, postaramy się udowodnić, że pastele –  przy zachowaniu kilku kluczowych zasad – sprawdzą się świetnie w czasie wielkanocnego posiłku i spodobają się nie tylko paniom. Aranżacja nie będzie skomplikowana. Wręcz przeciwnie, okaże się prosta i do tego przepiękna! I co najważniejsze – nie będzie ani zbyt kobieco ani infantylnie.


Cały film znajdziecie TUTAJ. Stół pastelowy – wiosna i Wielkanoc w wyjątkowo delikatnym i lekkim wydaniu.  A TUTAJ  – bonus od nas, czyli szybki sposób na skomponowanie kwiecistej kompozycji na wiosenny stół. Ciekawa jestem czy znaliście wcześniej mój sposób na trzymanie kształtu bukietu:)  PRZYJEMNEGO OGLĄDANIA :)


Pastelowa aranżacja Green Canoe

Dziękuję za Twój komentarz.

3 komentarze

 • comment-avatar
  Alicja 22 marca 2018 (17:31)

  Joasiu, świąteczny stół jak zawsze bajeczny – po prostu piękny i chce się taki mieć ? ale pytanie pewnie trochę dla Ciebie irytujące: skąd ta śliczna, wiosenna sukienka? Do tej pory preferowałam sportową elegancję (jeśli taka w ogóle istnieje ?) i podziwiałam Twoje swetry (tak, to ja!), ale widząc Ciebie taką kobiecą, wręcz dziewczęcą też bym chciała ?
  Pozdrawiam serdecznie!

 • comment-avatar
  Sylwia 21 marca 2018 (18:16)

  Pani Joanno wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, zdrowia, szczęścia, miłości i wielu kolejnych pięknych aranźacji ♡♡♡

 • comment-avatar
  Trener biznesu 21 marca 2018 (16:48)

  Bardzo wiosennie i świątecznie. Pięknie :)

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.