DO KAWY #120 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #120 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Znany ze swoich powieści kryminalnych Marek Krajewski napisał swoją pierwszą, upragnioną historię szpiegowską. Akcja Dziewczyny o czterech palcach rozgrywa się w przedwojennej Polsce lat 20., której realia stanowią tło dla pierwszoplanowych wydarzeń opowieści. Głównym jej bohaterem jest, znany już czytelnikom, Edward Popielski, który dla ocalenia swojej kariery postanawia rozwiązać tajemnicę podejrzanego samobójstwa. Zainteresowani przygodami lwowskiego śledczego znajdą książkę np. TUTAJ.

książka do kawy GREEN CANOEźródło: Wydawnictwo Znak

#2 Muzyka

Festiwal Legend Rocka odbywający się już od dwunastu lat w Dolinie Charlotty to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych imprez w Polsce, która przyciąga co roku ogromne ilości fanów muzyki rockowej. Tegoroczna, 13. już edycja festiwalu zacznie się 29 czerwca i jak zawsze gościć będzie na swojej scenie najwspanialszych artystów. Informacje na temat biletów i line-upu znajdziecie TUTAJ.

muzyka do kawy GREEN CANOEźródło: Facebook/Festiwal Legend Rocka

#3 Teatr/Kino

Jedyne takie święto reżyserii, filmu i publiczności odbędzie się w dniach 1-6 czerwca w Wałbrzychu. 12. edycja Festiwalu Reżyserii Filmowej, tak jak i wszystkie poprzednie, to doskonała okazja na spotkanie z twórcami i wzięcie udziału w dyskusji z artystami. W programie wydarzenia czekają na nas pokazy filmów, występy na żywo oraz festiwalowy tort i lampka wina po zakończeniu uroczystości. Wszystkie szczegóły dotyczące programu i biletów znajdziecie TUTAJ.

do kawy film GREEN CANOEźródło: Facebook/Festiwal Reżyserii Filmowej

#4 Miejsce z klimatem

Na lampkę wina możemy udać się również do Poznania, a konkretniej do Winiarni Barrio oferującej smaki Hiszpanii i przybliżającą gościom kulturę tego ciepłego kraju. Możemy się tutaj uraczyć również pysznymi przekąskami, takimi jak sery, kiełbasy, szynki czy oliwki, które idealnie współgrają ze smakiem dostępnych win. Jeżeli któreś z nich szczególnie nam zasmakuje, możemy na miejscu kupić butelkę i zabrać ją do domu. Po więcej informacji zajrzyjcie TUTAJ.

do kawy wino GREEN CANOEźródło: Facebook/Winiarnia Barrio

#5 Miejsce w sieci

Posiadanie psa w rodzinie ma jeszcze więcej zalet niż mogłoby się nam wydawać. Nasi wierni przyjaciele mają wpływ na aspekty zdrowia człowieka, o których nie każdy z nas ma pojęcie. Jeśli chcecie się dowiedzieć jak na co dzień pomaga Wam czworonożny towarzysz, to odsyłamy Was na stronę magazynu KUKBUK. Tam znajdziecie ciekawy artykuł na ten temat napisany przez Agnieszkę Zieniuk.

do kawy GREEN CANOEźródło: KUKBUK

#6 Wydarzenie

Wrocław po raz kolejny przybliża wszystkim piękno i tradycje kultury żydowskiej. 21. Festiwal Kultury Żydowskiej SIMCHA trwać będzie od 1 do 7 czerwca. W ramach programu przygotowany został rozbudowany blok muzyczny, Jarmark Żydowski, wystawy, seanse filmowe oraz wiele innych wspaniałych atrakcji. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem, to wszystkie potrzebne informacje znajdziecie TUTAJ.

wydarzenie GREEN CANOEźródło: PIK.wrocław

#7 Relaks

XII Festiwal Wysokich Temperatur we Wrocławiu to otwarta impreza artystyczna, podczas której mamy okazję zobaczyć na żywo warsztat specjalistów od pracy z ogniem. Program wydarzenia został podzielony na trzy sekcje: metal, ceramikę oraz szkło. W każdej z nich zobaczymy pracę artystów z całego świata i będziemy mieli na to aż trzy dni – zaczynając od 21 czerwca. Wszystkie szczegóły dotyczące imprezy dostępne są TUTAJ.

relaks GREEN CANOEźródło: Facebook/Festiwal Wysokich Temperatur

Dziękuję za Twój komentarz.

1 komentarz

  • comment-avatar
    Kasia Dudziak 11 czerwca 2019 (14:14)

    Jeszcze nie byłam w Charlottcie. Mam nadzieję że kiedyś to nadrobię.

    Uściski z Krakowa ?

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.