DO KAWY #152 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #152 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Wielbicielom fotografii polecamy zapoznać się z nowym albumem Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia z Drogi Królewskiej w Gdańsku. Jest to kolejny album z serii, która zawiera fotografie autorstwa Zbigniewa i Macieja Kosycarzów. Tym razem artyści skupili się na gdańskiej Drodze Królewskiej, którą ukazują nam przez pryzmat swoich obiektywów. Pozycję znajdziecie np. TUTAJ.

źródło: Empik

#2 Muzyka

Niedawno natknęliśmy się na nowy album Jacka Savoretti. Utwory wchodzące w skład płyty są bardzo nastrojowe, a wręcz romantyczne. Jedne wprowadzają w refleksyjny nastrój dzięki subtelnym dźwiękom fortepianu, inne zaś dają zastrzyku energii, pobrzmiewając niczym hity lat 80. Album znajdziecie np. TUTAJ.

źródło: Empik

#3 Teatr/Kino

Kultowy film „Dirty Dancing” przeniesiony został na sceny teatralne. Spektakl Tribute to Dirty Dancing ponownie będziemy mogli zobaczyć już na początku roku. Najbliższe wydarzenie zaplanowane jest we Wrocławiu na 12 lutego. Bilety dostępne są np. TUTAJ.

źródło: Biletyna.pl

#4 Miejsce z klimatem

W Krakowie jest świetne miejsce na spędzenie miło czasu w gronie rodzinnym. Dziórawy Kocioł dobrze zapewne znany wszystkim fanom Harry’ego Pottera to kawiarnia inspirowana magicznym światem serii książek J.K Rowling. Jesteśmy pewni, że przy piwie kremowym będą się dobrze bawić nie tylko dzieci, ale także i dorośli. Jeśli jesteście zainteresowani, to odsyłamy Was TUTAJ po więcej informacji.

źródło: Facebook/Dziórawy Kocioł

#5 Miejsce w sieci

Szukacie oryginalnych dekoracji do swoich wnętrz? Jeśli tak, to zajrzyjcie na stronę Mówią Na Mieście, gdzie zapoznacie się z kilkoma wspaniałymi polskimi projektantami plakatów. Artykuł znajdziecie TUTAJ. A w poszukiwaniu sklepów z najlepszymi plakatami odsyłamy Was do jednego z rankingów GREEN CANOE – TUTAJ.

źródło: Floral&Botanic

#6 Wydarzenie

W dzisiejszym wydaniu DO KAWY czeka na nas jeszcze więcej magii. 24 stycznia w Poznaniu odbędzie się pokaz iluzjonisty i mentalisty Jakuba Łagowskiego. Zabierzcie najbliższych i puśćcie wodze fantazji podczas niesamowitego wieczoru. Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ.

źródło: Kup Bilecik

#7 Relaks

Fitness, rozrywka i terapia w jednym? To możliwe, dzięki Jodze śmiechu, której sesje urządzane są w Olsztynie. Podczas zajęć można swobodnie wyrazić swoje emocje, pozytywnie się naładować, a tym samym poprawić swoje samopoczucie. Jeśli macie ochotę spróbować, to wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ.

źródło: MOK Olsztyn

Dziękuję za Twój komentarz.

1 komentarz

  • comment-avatar
    Kasia 10 stycznia 2020 (18:27)

    Wspaniałości same???⭐pozdrowienia cieplutkie

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.