DO KAWY #168 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #168 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Nasza pierwsza propozycja w dzisiejszym wydaniu DO KAWY może niektórych zdziwić. To nie jest, do diabła, love story autorstwa debiutującej pisarki Julii Biel jest pozycją skierowaną do młodzieży, jednak styl autorki, lekkie pióro i ciekawie budowana akcja sprawia, że z powodzeniem sięgnąć mogą po nią również starsi czytelnicy. Główni bohaterowie, ich osobowości i przygody wciągają, a książkę pochłania się na raz.
Znajdziecie ją np. TUTAJ.

DO KAWY książka GREEN CANOEźródło: Empik

#2 Muzyka

Polskich koncertów na Facebooku ciąg dalszy. Dzisiaj od godziny 18:00 w ramach wydarzenia Kwarantanna na na! odbędzie się koncert zespołu The Dumplings. Ponownie będziemy mogli połączyć przyjemne z pożytecznym – słuchając dobrej muzyki i wspierając inicjatywę Szlachetnej Paczki.
Na koncert odsyłamy Was TUTAJ.

DO KAWY koncert GREEN CANOEźródło: Facebook/Facebook app

#3 Teatr/Kino

Magazyn Vogue zaprasza wszystkich na wspólny majówkowy seans filmu dokumentalnego Foodies. Wraz z trójką głównych bohaterów odkryjemy kulinarne zakątki świata – te najbardziej wykwintne i luksusowe.
Film znajdziecie TUTAJ.

DO KAWY film GREEN CANOEźródło: Vogue Poland

#4 Miejsce w sieci

Do 3 maja, czyli idealnie na majówkę, portal Czytaj PL udostępnia aż trzydzieści darmowych ebooków i audiobooków w ramach akcji #poleć dalej. Jeśli któraś z pozycji Was interesuje, to zachęcamy Was do wykorzystania wolnego czasu na nadrobienie zaległości.
Listę książek znajdziecie TUTAJ.

książki online GREEN CANOEźródło: Czytaj PL

Obecna sytuacja to prawdziwe wyzwanie dla psychologów, którzy ze wszystkich sił starają się pomagać wszystkim nieznoszącym izolacji i potencjalnego zagrożenia najlepiej. Z troski o zdrowie psychiczne każdej osoby Uniwersytet SWPS przygotowuje na bieżąco warte uwagi materiały w temacie koronawirusa. Wszystkie dotychczasowe znajdziecie TUTAJ.

swps miejsce w sieci GREEN CANOEźródło: Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS

#5 Relaks

Wszystkim, które majówkowe plany zostały pokrzyżowane, na pomoc wychodzi miasto Wrocław. Wrocławska #WielkaMajówka Online zacznie się już jutro o godz. 17:00. W ramach tego wydarzenia będziemy mogli dołączyć do transmisji na żywo z wrocławskich klubów i lokali, które przygotowały dla swoich gości specjalne atrakcje.
Wszystkie szczegóły dostępne są TUTAJ.

relaks DO KAWY GREEN CANOEźródło: Facebook/Visit Wrocław

Wiele osób powie, że nic tak nie relaksuje, jak sesja jogi. My jak najbardziej się z tym zgadzamy. Wygodne ubrania, mata do ćwiczeń, delikatna muzyka i… Yoga With Adriene to przepis na rozluźnione mięśnie i umysł. Adreine to specjalistka w branży, dlatego do jogi potrafi zachęcić nawet zupełnych początkujących.
Jej filmy znajdziecie TUTAJ.

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.