Sprawdzone triki na przytulny dom - NOWY FILM - GREEN CANOE

Sprawdzone triki na przytulny dom – NOWY FILM

Dzisiejszy temat nowego filmu zainteresuje wszystkich z Was, którzy pragną poczuć się w swoich wnętrzach jak w prawdziwym domu. W ABC DOMU Joasia dzieli się swoimi ulubionymi i prostymi sposobami na stworzenie rodzinnej i przytulnej atmosfery w domu. Są to proste triki, które każdy z nas może z łatwością wprowadzić do własnej przestrzeni z dnia na dzień. Zapraszamy więc do oglądania. Film znajdziecie TUTAJ.

A co dla Was oznacza ciepła atmosfera wnętrza? Macie jakieś swoje własne sprawdzone triki na przytulny dom? Koniecznie dajcie znać, jesteśmy ciekawi Waszych odpowiedzi!:)

triki na przytulny dom GREEN CANOE

Dziękuję za Twój komentarz.

2 komentarze

 • comment-avatar
  Anna 12 maja 2020 (22:19)

  Cześć Asiu, przepraszam,że tak osobnie,ale pamietam przed rokiem znalazłam Twoje filmiki na youtube, a dopiero zaczynałam z mężem planować swój dom . Po roku udało nam się w nim zamieszkać przed koronawirus „szczęście czy sukces?”
  Jesteś wyjątkową osoba ale to myślę wiesz! Mówimy, że mieszkamy na końcu świata, ale chyba to tak jest! Wiesz teraz gdy mamy taką sytuację we świecie zamiast trawy przed domem mam wielki ogdród warzywny!
  Chciałabym się jednego dnia spotkać z Tobą mam nadzieje u Nas na końcu świata na ” Wichrowych wzgórzach”

 • comment-avatar
  Agata 30 sierpnia 2019 (16:38)

  Super filmik i świetnie rady. Najzabawniejsze, bo wiele z nich wykorzystałam intuicyjnie sama, gdy urządzałam salon. Ale w sumie u mnie wszystko kręciło się wokół kanapy – zobaczyłam na facebooku reklamę sofy bjorn od Adriana Furniture, zachwyciła mnie i to był mój trop. Kanapy od nich co prawda nie kupiłam, ale wyremontowaliśmy z mężem starą na podobieństwo :) Za to inspiracja stylem skandynawskim bardzo mi pomogła

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.