DO KAWY #143 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #143 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Wielu z Was na pewno zna Małgorzatę Budzich, autorkę Odnawialni. Jej pasją jest ratowanie starych mebli, którym nie tylko daje drugie życie, ale tworzy z nich niesamowite okazy wnętrzarskie. Jeśli lubicie otaczać się niecodziennymi i nietuzinkowymi rzeczami, to w książce Małgosi Meble od nowa. Domowe renowacje znajdziecie masę cennych wskazówek pomocnych w tworzeniu wnętrz z charakterem. Kupicie ją np. TUTAJ.

do kawy książka GREEN CANOEźródło: Empik

#2 Muzyka

Ghosteen – najnowsza płyta grupy Nick Cave & The Bad Seeds to prawdziwa muzyczna poezja i harmonia dźwięków. Wokal Nicka Cave’a, jak zwykle piękny, subtelny i mocny, wspaniale komponuje się melancholijnymi brzmieniami i przenosi w świat fantazji refleksji. Album zakupicie np. TUTAJ.

do kawy muzyka GREEN CANOEźródło: Empik

#3 Teatr/Kino

W dniach 8-11 listopada w Gdańsku odbędzie się 5. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animafest. Jego ideą jest zapoznawanie widzów z pięknem animowanej sztuki filmowej, która zazwyczaj kojarzy się jedynie z bajkami i baśniami dla dzieci. Jednak można się przekonać, że ich przekaz jest uniwersalny i wychodzi poza granice wiekowe. Na stronie festiwalu TUTAJ dowiecie się jakich animacji możecie spodziewać się w ramach tegorocznej edycji.

#4 Miejsce z klimatem

Brzozówka to magiczne miejsce, którego ściany otulą Was lepiej niż jakikolwiek ciepły pled, czy koc. Pragnąc stworzyć oazę spokoju i odpoczynku, Kasia i Wiesiek otworzyli dla gości dom w sercu Puszczy Noteckiej. Jego wyjątkowy klimat sprawia, że przyjeżdża się z radością, a odjeżdża ze smutkiem… że tak szybko minął czas. Więcej na temat Brzozówki przeczytacie TUTAJ. 

miejsce z klimatem GREEN CANOEźródło: Facebook/Brzozówka

#5 Miejsce w sieci

Kto jeszcze nie poznał, teraz ma okazję. Joanna Okuniewska, znana w przestrzeni internetowej ze swoich dwóch podcastów Tu Okuniewska Moje przyjaciółki idiotki już niedługo startuje z kolejnym słuchowiskiem. Swoim słuchaczom opowiada o własnych doświadczeniach, które przyprawia garściami humoru i zwykłej szczerości. Joasi posłuchacie np. TUTAJ.

do kawy okuniewska GREEN CANOEźródło: Facebook/Tu Okuniewska

#6 Wydarzenie

Szczecin ponownie zaprasza na Festiwal Czytania, który potrwa od 14 do 17 listopada. Będzie to przede wszystkim wyjątkowa okazja do spotkania z ulubionymi autorami, dyskusji literackich oraz kreatywnych warsztatów dla dzieci i młodzieży. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenie znajdziecie TUTAJ.

festiwal GREEN CANOEźródło: Festiwal czytania

#7 Relaks

Polscy producenci naturalnych, ekologicznych i wegańskich kosmetyków zaprezentują swoje produkty już niedługo na Targach Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. Odbędą się 16 listopada już po raz siódmy i jak zawsze, przyciągną do stolicy miłośników naturalnej pielęgnacji i ekologicznych rozwiązań. Wszystko na temat wydarzenia znajduje się TUTAJ.

relaks kosmetyki eco GREEN CANOEźródło: Facebook/Ecocuda.com

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.