DO KAWY #202 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #202 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

W naszym piątkowym DO KAWY po raz kolejny polecamy książkę Remigiusza Mroza. „Wybaczam Ci” to opowieść o młodej kobiecie, która przez przypadek odkrywa sekrety swojego męża. Czy krótka wiadomość na portalu społecznościowym ma związek z samobójstwem? Czy jedna tajemnica pociągnie za sobą kolejne? Książka trzyma w napięciu i w znanym już Wam zapewe stylu autora, zaskakuje. Nie będziecie mogli się oderwać:) Polecamy serdecznie:)

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

W zeszły weekend uczestniczyliśmy w koncercie Fisz Emade Tworzywo w Krakowie. Dziś przedstawiamy Wam plan koncertów w ramach trasy „Letnie brzmienia” które odbędą się w Warszawie. W każdym większym mieście, np. Gdańsku, Łodzi, Katowicach, zaplanowana jest taka trasa. Warto sprawdzić jakie koncerty odbywają się w pobliżu:) Repertuar jest bardzo eklektyczny więc każdy znajdzie coś dla siebie :) Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

źródło:warszawa.naszemiasto.pl

 

#3 Teatr/ kino

Dziś pragniemy Was zabrać do Krakowa:) W teatrze im. Juliusza Słowackiego w dniach 9-11 lipca obejrzeć można monodram pt. „Bóg, ja i pieniądze”. Spektakl to opowieść o miłości, która zjawia się czasami całkiem niespodziewanie. Reżyserem spektaklu jest Maciej Wojtyszko, a w rolę główną wciela się Hanna Bieluszko. Więcej informacji znajdziecie na teatrwkrakowie.pl

źródło:teatrwkrakowie.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Nad morzem jest pewna piękna i spokojna miejscowość- Sasiono. To właśnie tam możemy znaleźć wspaniałe miejsce na letni odpoczynek. „Cisowy zakątek” to kompleks domków do wynajęcia. Każdy z nich jest nie tylko bardzo komfortowy i dobrze wyposażony, ale także przepięknie urządzone:) My się w nich zakochaliśmy:) Wolnych terminów ubywa, więc szybko rezerwujcie wasz wymarzony wypoczynek:)

źródło; cisowyzakatek.pl

 

#5 Miejsce w sieci

Znacie już dobrze naszą miłość do roślin:) Właśnie dlatego tak bardzo cieszymy się , kiedy możemy poznać innych zakręconych miłośników zielonych przyjaciół:) Marta i Mateusz- młodzi ludzie, z wielką pasją i sercem do roślin. To właśnie z miłości zrodził się pomysł na Flance na kwadracie.  Ich zielonych domowników  przybywa nieustannie- liczba ta zbliża sie już do setki:)  Można  powiedzieć,  że  mieszkają  w ogrodzie:)  Jeśli  chcecie  dowiedzieć  się  więcej,  odwiedzajcie  ich  stronę  na  Facebook’u i Instagramie;) Serdecznie  polecamy:)

źródło: facebook/flancenakwadracie

 

#6 Relaks

Wspominaliśmy już o drzewo terapii, uziemianiu, morsowaniu – teraz pora na talasoterapii.:) Czym jest? Talasoterapia w najprostszej formie to przebywanie nad morzem i korzystanie z jego dobroczynnych właściwości. Kąpiele w morzu, spacerowanie po plaży oraz wdychanie powietrza morskiego, bogatego w mikro i makroelementy są dla naszego organizmu niezwykle korzystne. Zawarty w wodzie morskiej potas, magnez, sód i wapń działają  pielęgnacyjnie na naszą skórę. Wskazaniem to talasoterapii są nie tylko choroby układu oddechowego, ale także reumatyzm czy choroby sercowo-naczyniowe. Talasoterapia jest także idealnym sposobem na relaks- szum fal i ciepły piasek:) Czy jeszcze trzeba Was namawiać na urlop nad morzem? :)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.